صفحه اصلی>مقالات>دستگاه مبل شویی desiderio
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
دستگاه مبل شویی desiderio (تعداد بازدید : 2259)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

دستگاه مبل شویی با بخار desiderio

دستگاه مبل شویی با بخار desiderio یک نوع دستگاه نظافت صنعتی کامل می باشد که کار مبل شویی را نیز به صورت حرفه ای انجام می دهد. این وسیله دارای نازل مخصوص مبل شویی می باشد که می توان هم زمان خروجی بخار و ماده شوینده داشته باشد و در همین کار خشک کردن سطوح را انجام می دهد. در اینجا یکی از روش هایی مبل شویی با دستگاه بخارشور desiderio ساخت کمپانی CAPITANI ایتالیا را برای شما توضیح می دهیم.

برای شروع کار با دستگاه مبل شویی با بخار desiderio بهتر است ابتدا یک گوشه از کار را تست کنیم تا مطمئن شویم پارچه ی مبل نسبت به دمای بخار و ماده شوینده واکنش نشان نمی دهد و البته در بعضی موارد ممکن است ابر داخل پارچه دارای آلودگی یا رنگ یا چسب باشد که نسبت به دمای بخار دستگاه مبل شویی با بخار desiderio واکنش نشان دهد. بهتر است ابتدا بر روی یک قسمت از مبلف شستشوی هم زمان با بخار و متده شوینده تست شود. بعد از انجام تست مبل شویی و در صورت نبود مشکل بهتر است بدین صورت عمل شود.

ابتدا دکمه ی بخار روی دسته را فشار داده و سیستم بخار را در دستگاه مبل شویی desiderio فعال نمایید. سپس تمام سطح را به سرعت با بخار مرطوب نمایید. در مرحله ی بعد بخار و متده شوینده را همزمان پاشش نمایید و نازل مبل شوی دستگاه مبل شویی desiderio را کامل بر روی سطح قرار داده و با فشار مناسب به عقب و جلو روی سطح پارچه  ی مبل بکشید. ماده شوینده را باید به دقت کنترل کنید و از استفاده زیاد از آن پرهیز کنید. زیرا به بافت مبل آسیب می رساند. دستگاه مبل شویی با بخار desiderio به دلیل داشتن فشار، دما و حجم بالای بخار به ماده شوینده کمی نیاز دارد، بنابراین در طول این مرحله بخار را باز نگه دارید و ماده شوینده را به تناسب نیاز قطع و وصل نمایید. بعد از این مرحله ماده شوینده را کامل قطع کرده و از بخار و مکنده به صورت همزمان استفاده نمایید.

بخار آلودگی ها را از سطح جدا می کند و سیستم مکنده قوی دستگاه مبل شویی با بخار desiderio به راحتی و با قدرت بالا آلودگی ها را از عمق بافت های پارچه و حتی ابرهای داخلی آن بیرون می کشد و به مخزن آب کثیف منتقل می کند. در مرحله ی آخر نیز بهتر است تنها با استفاده از مکنده رطویت و ماده شوینده را از بافت پارچه خارج شود.

دتسگاه مبل شویی با بخار

در پایان این مراحل حدود 20 درصد رطوبت در پارچه ی مبل باقی می ماند که حدود 2 الی 4 ساعت بعد کاملاً خشک می شود.

دستگاه مبل شویی با بخار desiderio قادر است تا 10 ساعت کار مفید در طول روز انجام دهد. سیست بسیار پیشرفته ب.یلر و مکنده صنعتی دستگا مبل شوی با بخار desiderio به آن امکان کارکرد طولانی مدت می دهد.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره دستگاه مبل شویی desiderio با کارشناسان شرکت بازرگانی پیشتاز تماس حاصل فرمایید.

برای کسب اطلاعات کامل دستگاه مبل شویی desiderio به این صفحه مراجعه نمایید.

در پایان می توانید فیلم کارکرد دستگاه را به منظور شستشو و نظافت مبلمان مشاهده فرمایید.

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۳
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر