صفحه اصلی>مقالات>دستگاه های زمینشور و ویژگی های این دستگاه ها
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
دستگاه های زمینشور و ویژگی های این دستگاه ها (تعداد بازدید : 1501)

دستگاه های زمینشور و ویژگی های این دستگاه ها

دستگاه های زمینشور به وسایلی گفته می شود که قادر هستند که کف زمین را به شکل کاملاً مدرن، پیشرفته یا مکانیزه شستشو و نظافت نمایند. این دستگاه های زمینشور از نظر قطر برس و حجم مخزن دارای بخش های گوناگونی می باشد. دستگاه های زمینشور دارای بخش هایی به نام مخزن آب تمیز و مخزن آب کثیف است. اسکرابر ها نیز از حدود حجم مخزن 10 لیتر شروع شده و می تواند تا 250 لیتر هم باشد. سرنشین دار یا دستی بودن نیز نوعی از تقسیم یندی این گونه دستگاه ها است. دستاه های زمینشوری دستی معمولاً برای مساحت های محدودتر و دستگاه های سرنشین دار به منظور استفاده در مساحت های بسسیار بزرگ تر مورد استفاده قرار می گیرند.

دستگاه های زمین شور سرنشین دار یا اسکرابر صنعتی با راننده دارای موتور جلوبرنده هستند. دستگاه های زمین شوی قادر به جمع کردن زباله نیستند و فقط کار نظافت یا شستشو و خشک کردن زمین را انجام می دهند. دستگاه های که کار جمع آوری زباله ها را انجام می دهند به سوییپر معروف هستند.

نحوه کار کردن دستگاه های زمینشور یا زمین شوی صنعتی بدین گونه است که ایتدا دستگاه آب و ماده شوینده را بر روی زمین پاشش می کند و سپس برسی با سرعت چرخش بالا ماده شوینده را بر روی کف پخش می کند. بعد از آن به وسیله تی و مکنده که ب روی دستگه یا وسیله قرار دارد آب کثیف که روی کف قرار دارد به مخزن آب کثیف دستگاه انتقال داده می شود. پس از انجام عملیات شستشو و پر شدن مخزن آب کثیف بایستی به وسیله شلنگ تخلیه، آب کثیف در جایی مناسب خالی شود.

تمای محصولات شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز دارای گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله می باشد. به منظور دریافت راهنمایی در مورد دستگاه های زمینشور یا زمین شوی برقی با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.

شستشوی مکانیزه زمین با کف شورجاروبرقی صنعتی

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۱/۱۸
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر