صفحه اصلی>مقالات>دستگاه های سوییپر محوطه ها و خیابان ها را تمیز نگه می دارند
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
دستگاه های سوییپر محوطه ها و خیابان ها را تمیز نگه می دارند (تعداد بازدید : 1134)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

دستگاه های سوییپر ، محوطه ها و خیابان ها را تمیز نگه می دارند

تمیز کردن و نظافت خیابان های شهر و محوطه ها بدون استفاده از دستگاه ها یا ماشین های نظافتی سوییپر ( جاروب محوطه ) بسیار مشکل ساز و زمانبر می باشد. اساس کار دستگاه های سوییپر یا جاروهای خیابانی صنعتی بدین صورت می باشند که این ماشین های نظافتی با قدرت مکش بالا و قدرتمند خود قادر هستند انواع زباله ها، گرد و خاک های بسیار ریز، برگ ها، مواد پلاستیکی و ... را به راحتی جمع آوری نموده و به مخزن زباله خود منتقل نماید.
دستگاه سوییپر
دستگاه های سوییپر که برای نظافت شهرها به جاروهای صنعتی شهری معروفند، نظافت شهرها و خیابان ها را با کیفیت، دقت و سرعت عمل بالا انجام می دهند. استفاده از این دستگاه ها باعث افزایش راندمان کاری و بهبود بهره وری می گردد. میزان راندمان کاری دستگاه که بر اساس متر مربع در ساعت اندازه گیری می شود، بسته به نوع دستگاه که سرنشین دار ( با راننده) یا دستی ( بدون راننده ) باشد، متفاوت است. برای نظافت شهرها و خیابان ها که مسلماً بایستی از نوع سرنشین دار استفاده نمود. در صورتی که محوطه ی شما کوچک باشد، بایستی از ماشین های نوع دستی استفاده نمود ولی در غیر این صورت می بایست از دستگاه های جاروب محوطه با راننده به منظور نظافت محوطه استفاده نمایید. به عنوان مثال کارخانه ها معمولاً مساحت های بزرگی دارند. پس حتماً این گونه محیط ها باید از دستگاه های خودرویی یا سرنشین دار به منظور نظافت محوطه خود استفاده نمایند. به عنوان مثال در محوطه ی برخی از بیمارستان ها که دارای مساحت کم تری می باشند، از ماشین های نوع دستی به منظور نظافت آلودگی ها، بهره می برند.
بسیاری از دستگاه های جاروی صنعتی با راننده بسیار قوی و بزرگ می باشند. بسیار از این ماشین ها به منظور استفاده در محل هایی که ساخت وساز صورت می گیرد مورد استفاده قرار می گیرند. این ماشین های نظافتی آنقدر قدرتمند هستند که قادر هستند میزان قابل توجهی از سنگ، خاک و ... را در یک زمان جمع آوری نمایند.
دستگاه های سوییپر دارایبرس های مخصوص به منظور نظافت آلودگی ها می باشند. حتماً برای شما این سوال پیش آمده که چرا در برخی دستگاه ها از یک برس و در برخی از دو برس استفاده می نمایند.
در جواب می توان گفت تعداد برس بستگی به نوع و مدل دستگاه می باشد. در برخی از این دستگاه ها می تواند فقط از یک برس، در برخی از دو برس و حتی در ماشین های نظافتی دیگر از سه عدد برس نیز استفاده نمود. این مورد هم در نوع های دستی و هم در نوع های سرنشین دار دستگاه های سوییپر صدق می کند. برس های دستگاه های جاروب صنعتی به بازروهای مکانیکی یا در پایین بخش جلویی دستگاه متصل هستند. برس ها به صورت دوار می چرخند و زباله ها را به مکنده مرکزی خود منتقل نموده و سپس به مخزن دستگاه انتقال می یابد.
همچنین از نظر دید به جلو و عقب می بایست در دستگاه دقت شود. این امر در نظافت بهتر محیط کمک شایانی می کند.

تاریخ: ۱۳۹۷/۰۱/۲۶
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر