صفحه اصلی>مقالات>دستگاه های نظافت کف و دیوار
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
دستگاه های نظافت کف و دیوار (تعداد بازدید : 1689)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

دستگاه های نظافت کف و دیوار: قدرتمند، متنوع و کاربر پسند

کاربردها و برنامه های نظافت در محیط های صنعتی به طور کلی به مراحل متعدد یا گوناگونی تقسیم بندی می شود. نظافت این گونه مراکزهای مهم و حساس بایستی طبق یک زمانبندی و برنامه منظم انجام بپذیرد. باید تجهیزات یا ماشین آلات موجود در محیط، خود محیط، کف ها، دیوار ها و ... عاری از هر گونه چربی شده و ضد عفونی و گندزدایی شوند. تمامی این کارها به خاطر اطمینان از تمیز بودن و بهداشتی بودن محیط و همچنین سلامت کارکنان است. همچنین نکته مهم دیگر این است که از سطح بهداشت و سلامت محصولات در کارخانه های فرآوری مواد غذایی اطمینان کامل حاصل شود. با این حال، نظافت و چربی زدایی از ناحیه های وسیع مراکزهای صنعتی به خصوص کف ها و دیوارها زمانی که از روش ها و ابزارهای سنتی مانند حوله، مواد شیمیایی، تی شوی ها و ... استفده شود، کار آسانی نخواهد یود. برای انجام کار نظافت با کیفیت بالا و سرعت بالا ایستی از دستگاه ها یا ماشین آلات نظافتی مکانیزه بدین منظور استفاده کرد.

مزایای استفاده از دستگاه های مکانیزه شستشو در عصر جدید

استفاده از ماشین آلات یا دستگاه نظافت صنعتی مکانیزاسیون، دارای پیامدها و مزایای بسیار عالی می باشد. استفاده از این دستگاه ها می تواند کار نظافت در مناطق و ناحیه های وسیع و بزرگ را از نظر زمان کوتاه تر کرده و زحمت بسیار کمتری برای اپراتورها ایجاد نماید. از همه مهم تر، دستگاه های نظافتی شستشوی کف و دیوار به میزان بسیار زیادی کیفیت نظافت را بالا می برند. همچنین مهم است که به این نکته توجه داشته باشد استفاده از ماشین آلات نظافتی مکانیزه یک راه حل بسیار خوب و عالی برای جلوگیری از استفاده از مواد شیمیایی زننده که می تواند به محیط زیست آسیب جدی برساند، می باشد. استفاده از دستگاه های شستشسوی فشار قوی آب یا واترجت یا واتر جت صنعتی و دستگاه های نظافت با بخار یا بخارشوی صنعتی که نمونه ای از دستگاه های نظافتی می باشند می توانkد علاوه بر مکانیزه بودن فرآیند شستشو، بسیار سازگار با محیط زیست باشند. دستگاه های شستشوی کف و دیوار مانند واتر جت ها در دو نوع آب گرم و آب سرد بوده و دستگاه های بخار شور با بخار با درجه حرارت بالا چربی ها یا گریس ها و ... را از بین برده و سطوح را ضد عفونی می کند.

این واقعیت است که هیچ روشی بهتر از بخار و آب گرم به منظور از بین بردن رسوبات و لکه های چسبنده چربی، روغنی و ... نمی باشد. بسیاری از دستگاه های شستشوی فشار آب با تولید آب داغ و بخار می توانند لکه های سخت و چسبنده را از روی دیوارها، کف ها، تجهیزات صنعتی، تسمه نقاله ها و سطوح دیگر نظافت نمایند.
دستگاه های نظافت کف و دیوار

بایستی به یاد داشته باشد که سافتده از دستگاه های جت واتر آبسرد به منظور از بین بردن چربی ها، گریس ها و ... انتخاب مناسبی نمی تواند باشد. روشی که بایستی استفاده کنید استفاده از دستگاه های فشار قوی آب گرم که قابلیت تولید بخار را دارند می باشد. این ماشین آلات نظافتی دارای فشار های کاری گوناگونی بر حسب بار (bar) و دبی خروجی آب متنوع، استفاده از برق تکفاز یا سه فاز و ... می باشند. نظافت چربی ها یا گریس ها در کارخانه های مواد غذایی، تولید و مونتاژ خودرو، آشپزخانه های بزرگ و تجاری با دستگاه های کارواش آب گرم برقی کمک شایانی به نظافت این گونه آلودگی ها از دیوارها، کف ها، انبارها، بیرون خودروها و ... می کند.

اگر قصد استفاده از دستگاه های جت واش پرتابل برای انجام فرآیند نظافت در محیط خود هستیدف این امر می تواند برای شما بسیار سودمند باشد. این دستگاه های می توااند دارای قرقره شلنگ بوده و همچنین دارای نازل های گوناگون مانند سندبلاست باشند تا کیفیت نظافت را بالا ببرند. به هر صورت انتخاب شوینده های صنعتی مناسب برای نظافت محیط خود بسیار مهم است. ذکر این نکته ضروری است که استفاده از دستگاه های جتواتر آبسرد با فشار کاری و دبی خروجی آب بالا می تواند برای نظافت کف و دیوار تاسیسات گوناگون مناسب باشد.

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۶
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر