صفحه اصلی>مقالات>دستگاه های کارواش پرتابل چگونه در نظافت با کیفیت وسایل نقلیه موثرند؟
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
دستگاه های کارواش پرتابل چگونه در نظافت با کیفیت وسایل نقلیه موثرند؟ (تعداد بازدید : 1226)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

دستگاه های کارواش پرتابل چگونه در نظافت با کیفیت وسایل نقلیه موثرند؟

امروزه دستگاه های مکانیزه، تخصصی و پیشرفته ای برای نظافت هر نوع برنامه کاربردی و هر نوع محیطی وجود دارند. تمامی این دستگاه ها یا ماشین های نظافتی برای ارائه بهترین نتایج نظافتی، طراحی و ساخته شده اند. به عنوان مثال استفاده از دستگاه های شستشوی بخار، نتایج بسیار خوبی را به منظور نظافت انواع سطوح رقم خواهند زد. هرچند این دستگاه ها می توانند در نظافت و شستشوی سطوح پرزدار مانند فرش و موکت مورد استفاده قرار بگیرند. به منظور شستشوی وسیله نقلیه خود، بایستی از دستگاه های کارواش صنعتی پرتابل یا قابل حمل استفاده نمایید. اگر می خواهید دیتیلینگ داخل خودرو را انجام دهید، از دستگاه های بخارشوی استفاده نمایید. این دستگاه ها سطوح کف، داشبوردها، دریچه کولرها، سقف، نشیمن گاه ها و ... را به طور کامل شستشو و ضد عفونی می کنند. معمولاً از دستگاه های بخارشوی به منظور شستشوی سطوح بیرونی استفاده نمی کنند. بدین منظور همانطور که ذکر شد از دستگاه های کارواش یا واترجت پرتابل استفاده می کنند. این دستگاه ها دارای انواع آب گرم و آب سرد بوده و دارای قدرت فشار کاری بالایی می باشند. دستگاه هایی که خروجی آب گرم فشار بالا تولید می کنند، قادرند انواع آلودگی ها و لکه های روغنی، سخت و چسبنده را از بین ببرند. از لحاظ برق مصرفی دستگاه های کارواش می توانند به صورت تک فاز و سه فاز باشند. فشار کاری و دبی خروجی آب، پارامترهای مهم در انتخاب دستگاه کارواش می باشد.

دستگاه کارواش پرتابل

جهش بزرگ استفاده از روش های نوین در نظافت

روش های سنتی در نظافت وسایل نقلیه شامل موارد زیر است:

  1. پاک کردن ذرات گرد و غبار و ذرات سست از روی ظاهر وسیله نقلیه.
  2. استفاده از یک شلنگ آب به منظور شستشوی وسیله نقلیه.
  3. استفاده از مواد شیمیایی یا مواد شوینده به همراه آب و اسفنج به منظور شستشوی خودرو.
  4. استفاده نمودن از برس به منظور از بین بردن آلودگی های لاستیک.
  5. از بین بردن رسوبات حل شده و خشک کردن سطوح نم دار با حوله.

البته که بسیاری از افراد به منظور شستشوی وسیله نقلیه خود به کارواش ها که از دستگاه های مکانیزه استفاده می نمایند، مراجعه می کنند.

عملیات ساده، قدرت نظافت فوق العاده و نتایج با کیفیت با دستگاه های کارواش پرتابل صنعتی

بهترین جنبه استفاده از دستگاه های شستشوی فشار قوی آب، قابل حمل بودن این دستگاه ها، قدرت فوق العاده در نظافت وسایل نقلیه، سرعت عمل بسیار بالا، راحتی استفاده از آن و ارائه نتایج با کیفیت می باشد. با توجه به انواع گوناگون دستگاه های فشار قوی آب (کارواش)، متناسب با نیاز خود می توانید دستگاه مورد نظر را انتخاب نمایید. این دستگاه ها به خصوص از نوع آب گرم دارای درجه حرارت بالایی بوده که حتی به بخار تبدیل می شود. یعنی عمل شستشو با آب و بخار. در این صورت قدرت و کیفیت نظافت بسیار بالا می رود. درجه حرارت برخی از این نوع دستگاه ها به 155 درجه سانتیگراد هم می رسد. دستگاه های کارواش هم از لحاظ اقتصادی، زمان و مصرف آب مقرون به صرفه می باشند. همچنین این دستگاه ها دوستدار محیط زیست می باشند.

تاریخ: ۱۳۹۷/۰۱/۱۵
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر