صفحه اصلی>مقالات>دستگاه کف شور
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
دستگاه کف شور (تعداد بازدید : 1493)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

دستگاه کف شور - نظافت مکانیزه سالن های بدنسازی - کفشور نظافتی

دستگاه کف شور نیز یکی از وسیله هایی است که می تواند به منظور نظافت صنعتی کف محیط های خود استفاده می کنند. این وسیله ها کار نظافت این گونه ناحیه ها را با دقت، سرعت و کیفیت بالا انجام می دهد. دستگاه کف شور نیز قادر با قدرت تمیز کنندگی بالای خود آلودگی های موجود بر روی کف نظافت نماید. دستگاه کف شور یا اسکرابر دارای دو نوع کابلی ( زمین شوی برقی ) و باطری دار ( زمین شوی شارژی ) می باشد و از لحاظ دیگر به دو صورت دستی و سرنشین دار است. دستگاه های زمینشوی با توجه به محیط بدنسازی می توانند نوع دستی و با راننده باشند. معمولاً در این گونه محیط ها از دستگاه های کف شوی دستی استفاده می شود. دستگاه کف شور دستی دارای راندمان کاری متفاوتی هستند.

دستگاه کف شور

بسیاری از مشتریان هنگامی که به سالن بدنسازی پا می گذارند، به محیط آن دقت می نمایند. اگر محیط آلوده باشد، مشتریان دوست ندارند که در این محیط های آلوده ثبت نام نمایند. پس بایستی با دستگاه های نظافتی بتوان این گونه محیط ها را به صورت مکانیزه نظافت نمود تا هم برای زیبایی محیط موثر باشد و هم بهداشت محیط را رعایت کرد.

دستگاه کف شور یا اسکرابر نیز دارای چرخ های روان به منظور حرکت در بخش های مختلف سالن بوده و و قادر هستند حتی گوشه ها یا کناره ها را نظافت نمایند.

دستگاه کف شور و نحوه کار این گونه ماشین آلات

دستگاه کف شور در آغاز آب و ماده شوینده را بر روی سطح زمین یا کف پاشش کرده و سپس بعد از ریختن آن ها، سپس عملیات برس زدن نیز آغاز شده و ماشین نظافتی قادر به وسیله تی خشک کن و مکنده یا وکیوم پر قدرت خود تمام آلودگی را ( آب کثیف به وجود آمده ) را از روی زمین جمع کرده و به مخزن آب کثیف خود انتقال دهد. در ادامه به دو نوع دستگاه کف شور اشاره می شود.

دستگاه کف شور مدل AM40 New کمپانی CB AMETEK

دستگاه کف شور مدل AM40 New از طراحی ها و تولیدات جدید کمپانی یا شرکت معروف CB AMETEK می باشد. این دستگاه فوق العاده و جدید کمپانی CB AMETEK دارای دستگیره تا شونده می باشد که امروزه برای اماکن های گوناگون مورد نیاز است. این وسیله در دو نوع کابلی یا برقی و اسکرابر باتری دار یا شارژی موجود بوده و دارای راندمان کاری 1850 متر مربع در ساعت می باشد. این دستگاه به مظنور نظافت سالن های بدنسازی، فروشگاه ها، بیمارستان ها، درمانگاه ها، هتلها و ... مناس است. این ماشین نظافتی دارای عرض شستشو 460 میلیمتری و عرض خشک کنی 560 میلیمتری بوده و گنجایش مخازن آب تمیز و آب کثیف دستگاه یا وسیله به ترتیب 30 و 25 لیتری است.

دستگاه کف شور مدل AM55 C New کمپانی CB AMETEK

دستگاه کف شور مدل AM55 C New از طراحی ها New یا جدید کمپانی CB AMETEK است. این ماشین نظافت صنعتی شستشوی کف یا زمین فقط و فقط به صورت کابلی یا برقی است. از مکان هایی که از این وسیله استفاده می کنند می توان به سالن ها ورزشی و بدنسازی، پارکینگ هایی با متراژ کوچک، سالن های اداری و دانشگاه ا یا دانشده ها یا مدارس و ... مورد استفاده قرار می گیرد. این وسیله ها نیز برای مکان هایی که رفت و آمد زیادی نیست مناسب است. برای انجام نظافت مکان هایی که دارای رفت و آمد زیادی هستند از نوع باطری دار این گونه ماشین های نظافتی استفاده می شود. به منظور دور زدن آسان این وسایل و همچنین شستشوی کف زیر میزها و گوشه و کنارها، این دستگاه دارای امکان تنظیم کردن زاویه دستگیره وسیله در زاویه های 90 تا 180 درجه می باشد.

دستگاه کف شور ( خدمات پس از فروش و گارانتی )

تمامی محصولات و دستگاه های نظافتی شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز به خصوص زمین شوی ها دارای گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله می باشد.

دستگاه کف شور CB AMETEK دستگاه کف شور AM40دستگاه کف شور AM40 New
دستگاه کف شور AM55C Newدستگاه کف شور AM75دستگاه کف شور برقی و شارژی

شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز دارای انواع دستگاه های نظافتی دیگر شامل: سوییپر ، جاروبرقی صنعتی ، بخارشوی صنعتی ، پولیشر و ... می باشد.

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۲/۱۸
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر