صفحه اصلی>مقالات>دلایل قوی برای استفاده از دستگاه بخارشوی
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
دلایل قوی برای استفاده از دستگاه بخارشوی (تعداد بازدید : 1219)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

دلایل قوی برای استفاده از دستگاه بخارشوی

دستگاه های بخارشوی یا شستشو با بخار دارای قابلیت های بالا به منظور نظافت محیط های گوناگون است. امروزه دیگر روش های سنتی به منظور نظافت کاربردی نیست و برای نظافت محیط های گوناگون بایستی از شیوه های مکانیزه استفاده نمود. دستگاه های شستشو با بخار یا بخارشور برای افرادی که دچار آلرژی، حساسیت، آسم هستند، بسیار مناسب می باشند. استفاده از این دستگاه ها در دراز مدت مقرون به صرفه و اقتصادی می باشند. این دستگاه ها با استفاده از گرما و بخار آب کار نظافت را انجام می دهند. دستگاه بخارشوی نیز با قابلیت های بالا نیز می توانند انواع چربی، روغن، مواد شیمیایی و ... را نظافت نمایند. بخار با درجه حرارت بالا باعث شل شدن چرک شده و باعث ضد عفونی شدن محیط گردد. از این رو آلودگی ها با سرعت کامل و به راحتی نظافت می شوند. انواع سطوح کف، دیوار، شیشه، مبل، فرش، موکت و ... به راحتی توسط دستگاه های بخارشوی نظافت می شوند. بسیاری از شرکت های خدماتی و منازل از دستگاه های شستشو با بخار به منظور فرش شویی و موکت شویی استفاده می نمایند.
بسیاری از باکتری ها، ویروس ها، جانوران موذی توسط بخار با درجه حرارت بالا نابود می شوند. این عوامل بیماری زا خطرناک بوده و باعث ایجاد بیماری در افراد در محیط می شوند. اگر دستگاه بخارشوی قابلیت پاشش مواد شوینده و مکندگی را همراه پاشش بخار داشته باشند، می توانند بسیار موثرتر عمل  کنند.

معرفی دستگاه بخارشوی صنعتی دسیدریو ایتالیا با قابلیت های بالا

دستگاه بخارشور صنعتی دسیدریو ایتالیا ساخت کمپانی CAPITANI ایتالیا دارای بویلر ضدانفجار استیل قابلیت پاشش بخار با دمای 140 درجه سانتیگراد و با فشار 5 (bar) را دارا می باشد. توان کلی محصول 3200 وات بوده و توان بویلر یا جوشاننده آن 2000 وات می باشد. این دستگاه شستشو با بخار یا بخارشوی صنعتی دارای سنسور قطع کن جاروبرقی، بوق هشدار خالی شدن بویلر، بوق هشدار خالی شدن مخزن مواد شوینده و فیلتر نوع آبی می باشد.
تاریخ: ۱۳۹۶/۰۹/۱۹
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر