صفحه اصلی>مقالات>دلایل مهم به منظور زمان خرید اسکرابر و سوییپر
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
دلایل مهم به منظور زمان خرید اسکرابر و سوییپر (تعداد بازدید : 1468)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

دلایل مهم به منظور زمان خرید دستگاه های اسکرابر و سوییپر

تمیز نگه داشتن کف، بخش مهمی از سرویس و نگه داری مراکز صنعتی است. اگر می خواهید انبار، فروشگاه مواد غذایی، فضای اداری، سالن ورزشی، فرودگاه ها، مراکز تولید و ... از آلودگی ها پاک کنید، بایستی این کار را به صورت روزانه انجام دهید. بعضی مواقع هم به خصوص زمانی که مایعاتی بر روی کف نشت می کند لازم به نظافت می باشد. استفاده از شیوه سنتی نظافت چه از نظر زمانی و چه از نظر کیفیتی دچار ایرادات بسیار فراوانی است. استفاده از دستگاه های مکانیزه شستشوی کف به خصوص اسکرابر یا کف شور  و سوییپر کار نظافت را مکانیزه می کند. به خصوص اگر محیط ها بزرگ باشند، استفاده از دستگاه های مکانیزه شستشوی به شدت توصیه می شود. پس نیاز است مدیران به دستگاه های مکانیزه نظافت صنعتی توجه جدی فرمایند و بر روی این دستگاه ها سرمایه گذاری نمایند.

صرفه جویی در زمان و هزینه با اسکرابر صنعتی

استفاده از دستگاه های زمین شور صنعتی و سوییپر نه تنها باعث افزایش کیفیت نظافت در محیط های صنعتی می شود، بلکه می توان زمان نظافت صنعتی این گونه محیط ها را بسیار کاهش دهد.

بهبود نتایج عالی

نظافت با کیفیت کف یا زمین نه تنها باعث زیبایی محیط می شود، بلکه باعث افزایش ایمنی و سلامت کارکنان می شود. محیط کثسف و آلوده منجر به حوادث و بیماری هایی برای افارد حاضر در آن مجموعه شود. بنابراین همیشه اطمینان حاصل کنید که محیط تان عاری از آلودگی باشد. با استفاده از دستگاه های کف شو و جاروب محوطه می توانید به راحتی نظافت را انجام دهید.

آماده سازی برای توسعه

فضای اداری و انبارتان سریعاً رشد خواهد کرد. از این روز نیاز دارید که نظافت مکانیزه را با برنامه ریزی گسترده ای انجام بدهید. به منظور خرید دستگاه های کف شو یا سوییپر متناسب با نیاز خود بایستی با کارشناسان این حوزه تماس حاصل فرمایید.

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۲۰
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر