صفحه اصلی>مقالات>راه حل نظافتی با دستگاه های اسکرابر
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
راه حل نظافتی با دستگاه های اسکرابر (تعداد بازدید : 1371)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

راه حل نظافتی با دستگاه های اسکرابر

مکان هایی نظیر فروشگاه های بزرگ و کوچک، سالن های بزرگ اداری، فرودگاه ها، مجتمع های تجاری بزرگ و کوچک و ... که دارای رفت و آمد زیادی می باشند، نیازمند نظافت روزانه و با برنامه ریزی خاص می باشد. بسیاری از صاحبان کسب و کار ها امر نظافت به عنوان دغدغه ای برای خود در نظر می گیرند. هنوز هم بسیاری از صاحبان کسب و کار از شیوه سنتی به منظور نظافت مجموعه های خود بهره می برند که این روش دارای مشکلات بسیاری است. در حای که می توان با استفاده از روش پیشرفته می توان شستشو را به شیوه بهتر، مکانیزه تر، با کارایی بالاتر به انجام رساند. استفاده از دستگاه های شستشوی کف یا اسکرابر می تواند نظافت کف یا زمین را با کیفیت، دقت و سرعت بالا به انجام برساند.

در بسیاری از فروشگاه های بزرگ، زنجیره ای یا خرده فروشی که کار اصلی مرتبط آن ها با مشتریان است، اگز سطوح کف دچار آلودگی و خیس باشد ممکن است حوادث ناگواری را رقم زده و خطرات بسیاری دارد. اگر صاحبان این گونه ناحیه ها بخواهند با استفاده از روش های سنتی و قدیمی بخواهید نظافت را انجام دهید نه تنها مشتریان خود را به راحتی از دست می دهید، بلکه روش سنتی باعث ایجاد مشکلاتی می شود.

نظافت به شیوه سنتی امروزه دیگر توصیه نمی شود و یکی از مشکلات اصلی آن جا به جایی و گسترش خاک به ناحیه های دیگر می باشد و به عبارتی آلودگی را به بخش های دیگر انتقال می دهد.

همانطور که قبلاً ذکر شد دستگاه های مکانیزه شستشوی کف یا اسکرابر صنعتی نیز راه حلی عالی، خوب و مکانیزه به منظور نظافت صنعتی ناحیه های گوناگون تجاری و صنعتی می باشد. این دستگاه ها قادرند آب و مواد شوینده را بر روی زمین ریخته و سپس با استفاده از عملیات برس زدن کف را سابیده و و سپس تیغع خشک و مکنده دستگاه آب کثیف به وجود آمده را به مخزن آب کثیف دستگاه انتقال دهد. پس از پر شدن مخزن آب کثیف دستگاه، نیاز است که مخزن آن در جایی مناسب تخلیه شود. بدین منظور دستگاه دارای شلنگ تخلیه می باشد که این کار را انجام می دهد.

کار کردن با دستگاه های زمین شوی صنعتی بسیار آسان بوده و دارای کنترل پنل آسانی هستند. بحث تعمیر و نگه داری دستگاه هم در این وسایل بسیار راحت می باشد. این دستگاه هدارای دو نوع برقی و شارژی و از احاظ دیگر دارای دو نوع دستی و سرنشین دار می باشند.

پس می توان نتیجه گرفت استفاده از دستگاه های زمین شوی یا اسکرابر می تواند نظافت مکانیزه را برای صاحبان کسب و کار به ارمغان بیاورد.

شرکت بازرگانی پیشتاز ارائه دهنده انواع دستگاه های دیگر صنعتی نظیر سوییپر، جاروبرقی صنعتی، واترجت صنعتی، مکنده صنعتی، پولیشر، کارواش صنعتی و ... از برندهای معتبر جهانی می باشد.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر با مشاره های 02166572450 الی 52 تماس حاصل فرمایید.

تاریخ: ۱۳۹۶/۰۲/۰۲
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر