صفحه اصلی>مقالات>زمین شوی برقی
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
زمین شوی برقی (تعداد بازدید : 1907)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

زمین شوی برقی - خرید دستگاه شستشوی کف

زمین شوی برقی مکانیزه خارجی

زمین شوی برقی از دستگاه هایی می باشد که معمولاً در بسیار از اماکن گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. زمین شوی برقی دارای ویژگی هایی می باشد که در ادامه این مقاله به شرح آن ها می پردازیم:

زمین شوی برقی

زمین شوی برقی به منظور تأمین انرژی خود از برق استفاده می کند. در این زمین شوی برقی که به صورت دستی نیز می باشند کاربر به راحتی می تواند در محیط که رفت و آمد یا آمد و شد کم باشد مورد استفاده قرار می گیرد. زیرا اگر بخواهین از زمین شوی برقی یا اسکرابر در اماکن پر رفت و آمد استفاد نماییم، به دلیل کابل بلند دستگاه استفاده از دستگاه را دچار مشکل می کند. براای این گونه محیط ها باید از دستگاه اسکرابر باطری دار استفاده شود.

زمین شوی برقی دارای وزن کمتری نسبت به زمین شوی های باطری دار می باشد. زیرا در این دستگاه ها باطری وجود ندارد که به وزن دستگاه اضافه کند و کار جابجایی دستگاه را در بین طبقات دچار اشکال می کند.

این دستگاه های نظافت صنعتی می توانند در اماکن گوناگونی از قبیل سالن های ورزشی، سالن های اداری و ... مورد استفاده قرار می گیرند.

زمین شوی برقی مدل AM55C New

زمین شوی برقی CB AMETEK مدل AM55C New دارای حجم مخازنی به مقدار 45 لیتر است. این دستگاه کفشور دارای راندمان کاری 1600 متر مربع در ساعت است. این دستگاه ها دارای فقط نوع کابلی می باشد. سالن های ورزشی، دانشگاه ها و ... از جمله مکان هایی هستند که از این زمین شوی برقی استفاده می کنند. طول کابلی که این دستگاه به همراه خود دارد تا به پریز برق وصل شود 20 متر بوده و قابلیت این را دارد که طولش افزایش داده شود. تیغه های لاستیکی خشک کن این زمین شوی برقی از هر 4 طرف قابل استفاده است که باعث افزایش عمر قطعات وسیله می شود. این کف شوی دارای مخازن آب تمیز و آب کثیف جدا یا مجزا از نوع پلی اتیلن ضد ضربه است. این وسیله دارای ولتاژ 220 ولت بوده و دارای پهنای شستشو 45.5 سانتی متر است. چهنای خشک کنندگی وسیله 76 سانتی متر بوده و وزن دستگاه 59 کیلوگرم است.

زمین شوی برقی دارای موتور ساخت AMETEK

شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز به نماینده شرکت CB AMETEK آمریکا و هنگ کنگ، نمایندگی فروش دستگاه های اسکرابر برقی این کمپانی بوده و با ارائه طیف وسیعی از این محصولات انتخاب های متنوعی را به مشتریان دستگا های اسکرابر می دهد. اگر بخواهیم به صورت مختصری درباره این شرکت توضیح بدهیم می توانیم این گونه عنوان کنیم که شرکت AMETEK به عنوان یکی از برترین تولید کننده های موتور دستگاه های اسکرابر، سوییپر، TurboFan، Compresseor، ژنراتور و ... محسوب می شود. شرکتی که در سال 1988 بنا نهاده شد و توانست طیف وسیعی از محصولات خود را به قاره های گوناگون ارسال نماید. این شرکت با همکاری شرکت CB هنگ کنگ گستره ی وسیعی از محصولات را به مشتریان ارائه می کند. از این دستگاه یا وسیله می توان برای نظافت و شستشوی کف در سطوح گوناگون از جنس: سنگ، سرامیک، بتن مسطح، اپوکسی، پارکت استفاده شود. این مدل برای اماکنی که دارای رفت و آمد یا آمد و شد کمی هستند مناسب است.

زمین شوی برقی CB AMETEKزمین شوی برقی یا خرید دستگاه شستشوی کف AM40زمین شوی برقی یا خرید دستگاه شستشوی کف AM55زمین شوی برقی یا خرید دستگاه شستشوی کف مدل AM7

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۰۹/۱۸
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر