صفحه اصلی>مقالات>زمین شوی بیمارستانی
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
زمین شوی بیمارستانی (تعداد بازدید : 1492)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

زمین شوی بیمارستانی

زمین شوی بیمارستانی شرکت بازرگانی پیشتاز در دو نوع زمین شوی برقی و زمین شوی شارژی می باشد.
به طور جدی نیز می توان گفت یکی از مهمترین مشکلات نظافتی بیمارستان ها که مدت هاست درگیر آن هستند نظافت کامل مجموعه می باشد. شناخت کامل و جامع از دستگاه های نظافتی به خصوص زمین شوی بیمارستانی یا اسکرابر و ارائه راهکار های متناسب جهت پاسخگویی به این نیاز ها به شکل کاملا تخصص، از اولویت های شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز می باشد. در ادامه مقاله درباره راه حل های نظافت صنعتی گوناگون برای محیط های بیمارستانی و به طور کل اماکن درمانی گوناگون توضیحات کاملی ارائه شده است.

زمین شوی بیمارستانی

معرفی راه حل های نظافتی و زمین شوی بیمارستانی

محیط های بیمارستانی و اماکن درمانی گوناگون با توجه به ماهیت خود نیاز به رعایت استانداردهای بسیار سختگیرانه بهداشتی دارند. جلوگیری از انتشار بیماری ها در محیط و ایجاد فضایی که از نظر روحی و روانی نیز شرایطی مناسب برای بیماران و کادر پزشکی فراهم کند از الزامات محیط های درمانی امروزی می باشد. ضمن اینکه به دلیل رفت و آمد زیاد و ازدحام جمعیت در اینگونه مکان ها، نظافت روزانه آنها امری اجتناب ناپذیر است.اینگونه محیط ها دارای بخش ها و قسمت های مختلفی می باشند که هر کدام نیاز مندی های نظافتی خاص خود را دارند. محدودیت زمانی برای انجام امور نظافتی فاکتور دیگری است که باید در هنگام تامین دستگاه های نظافتی در نظر گرفته شود. علاوه بر موارد مذکور مدت زمان نظافت مجموعه بسیار مهم می باشد. از دیگر مواردی که بسیاری از مجموعه های درمانی با آن درگیر هستند گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه های نظافتی می باشد. در ادامه به یکی دستگاه های معروف که در بیمارستان ها استفاده می شود، اشاره می کنیم. نام دستگاه زمین شوی بیمارستانی یا دستگاه سکرابر می باشد.

زمین شوی بیمارستانی دارای انواع دستی و سرنشین دار می باشد. زمین شوی بیمارستانی با توجه به محیط موردنظر بیمارستانی انتخاب می شود و به طور معمول از اسکرابر دستی یا زمین شوی بیمارستانی برای بیمارستان ها استفاده می شود. چون در این مجموعه ها به دلیل نظافتی ای که دارد که با توجه متراژ بیمارستان است از نوع دستی دستگاه ها استفاده می شود. زمین شوی دستی از نظر برقی و یا باطری دار بودن، تعداد برس، حجم مخازن آب تمیز و آب کثیف، قطر برس شستشو، موتور دستگاه و ... با هم متفاوت می باشد.

شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز این افتخار را دارد تا با ارائه مشاوره مسئولانه در زمینه ارائه دستگاه های نظافتی خصوصا اسکرابر صنعتی به مدیران محترم بیمارستان ها و اماکن درمانی گوناگون، بهترین زمین شی بیمارستانی را به آن ها معرفی نماید.

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۰۹/۲۰
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر