صفحه اصلی>مقالات>زمین شوی سرنشین دار
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
زمین شوی سرنشین دار (تعداد بازدید : 1434)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

زمین شوی سرنشین دار - کف شوی سرنشین دار - اسکرابر خودرویی

زمین شوی سرنشین دار دارای راندمان کاری بالایی برای نظافت محیط های گوناگون است.

دستگاه های اسکرابر ، ماشین های نظافتی ای هستند که مخصوص شستشوی کف یا زمین طراحی شده اند. این دستگاه ها دارای پیکربندی و مدل های گوناگون با توجه به محیط مورد نظافت هستند. یکی از انواع دستگاه های کفشوی که در این مقاله مورد بررسی قرار می گیرد، زمین شوی سرنشین دار است.

زمین شوی سرنشین دار

زمین شوی سرنشین دار یا کف شوی سرنشین دار به صورت شارژی یا باطری دار طراحی و تولید می شود و این دستگاه ها معمولاً در اماکن و مراکزی که نیاز است نظافت کف در یک متراژ بالا یا مساحت های بالا انجام بپذیرد، مورد استفاده قرار می گیرد.

از جمله مکان هایی که می توان مثال زد که از دستگاه های اسکرابر با راننده استفاده می کنند عبارتند از: مجتمع های تجاری بزرگ، فرودگاه ها، سالن های اداری بزرگ، کارخانه ها، وزارتخانه ها یا سازمان های بزرگ، پارکینگ های بزرگ، سوله ها، انبارها و ... . این ها تنها نمونه هایی از مکان های بودند که از این دستگاه ها استفاده می کنند.

زمین شوی سرنشین دار نسبت به زمین شوی دستی از هزینه بیشتری برخوردار است. ولی می تواند هزینه های کاری را در طول زمان کاهش دهد و باعث افزایش بهره وری شود. به عنوان مثال مجتمع های تجاری نیز نیازمند این می باشند که حتماً بر روی این گونه دستگاه های خودرویی یا با راننده سرمایه گذاری کنند. مجتمع های تجاری چون دارای چند طبقه می باشند می بایستی از چند دستگاه زمین شوی سرنشین دار استفاده نمایند.

این دستگاه ها در محیط های شلوغ و ترافیک بالا می تواند جوابگوی نظافت صنعتی باشد و این کار را با کیفیت، دقت و سرعت بالا به انجام برساند. این دستگاه ها به گونه ای عمل می کنند که هر گونه رطوبت، نم را با موتور مکنده خود جمع کرده و به مخزن آب کثیفش انتفال می دهد. پس دیگر نگرانی ای از بابت راه رفتن وجود ندارد. دستگاه های کف شوی سرنشین دار باعث افزایش کارایی، بهره وری، دقت و کیفیت نظافت شده و از این بابت دیگران شما عزیزان نگرانی ای بابت مسئله نظافت محیط خود ندارید.

در ادامه به یک مدل از دستگاه های زمین شوی سرنشین دار کمپانی CB AMETEK اشاره می شود.

زمین شوی سرنشین دار یا کف شوی مدل AM70 شرکت CB AMETEK

زمین شوی سرنشین دار یا اسکرابر صنعتی مدل AM70 از طراحی ها و تولیدات کمپانی CB AMETEK می باشد. این کف شوی سرنشین دار دارای درت مانور بالا در محیط های بزرگ و همچنین محیط هایی که دارای عرض باریکی هستند، استفاده می شود. این دستگاه کفشوی دارای حجم مخزن های آب تمیز 70 لیتری و آب کثیف 80 لیتری است. وزن این وسیله حدود 256 کیلوگرم بوده و دستگاه دارای راندمان کاری 2850 متر مربع در ساعت می باشد. زمین شوی سرنشین دار AM70 دارای عرض شستشوی 55 سانتی متری یا 550 میلیمتری و همچنین دارای عرض خشک کنی 83 سانتی متری یا 830 میلیمتری است. این ماشین نظافتی یا اسکرابر خودرویی دارای فناوری ای بسیار خوبی ب نام AFS نی باشد که از تشکیل کف در مخزن آب کثیف جلوگیری می کند. همچنین این زمین شوی سرنشین دار دارای بوقی به منظور هشدار بوده که در صورتی که افرادی در جلوی وسیله قرار دارند آگاه بشوند.

زمین شوی سرنشین دار گارنتی و خدمات پس از فروش این ماشین آلات نظافتی

تمامی دستگاه های نظافتی شرکت تولیدی بزارگانی پیشتاز دارای گارانتی یکساله و خدمات پس از فروش پانزده (15) ساله می باشد.

زمین شوی سرنشین دار خارجی CB AMETEKزمین شوی سرنشین دار مدل AM70زمین شوی سرنشین دار AM110زمین شوی سرنشین دار مدل AM130 Newزمین شوی سرنشین دار با رانندهکف شوی سرنشین دار مانور بالا

شرکت بازرگانی پیشتاز طیف گسترده ای از محصولات یا دستگاه های نظافتی مانند سوییپر ، جاروبرقی صنعتی ، واترجت صنعتی ، پولیشر و ... را ارائه می کند

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۲/۱۸
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر