صفحه اصلی>مقالات>زمین شوی صنعتی
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
زمین شوی صنعتی (تعداد بازدید : 3639)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

زمین شوی صنعتی

زمین شوی صنعتی یا کف شور دستی یا با راننده صنعتی یا اسکرابر دستگاهی است که می تواند در فواصل زمانی گوناگون زمین یا کف را نظافت کند. زمین شوی صنعتی یا کف شور دستی یا با راننده صنعتی دارای قسمت های مختلفی است که عبارتند از: 1) مخزن آب تمیز 2)مخزن آب کثیف 3) برس و موتور چرخاننده 4) خشکن کن دستگاه که دارای یک موتور مکنده است. 5) برد دستگاه 6) باطری و شارژر. زمین شوی صنعتی می تواند برای انواع محیط های صنعتی گوناگون مورد استفاده قرار بگیرد. از جمله این مکان ها عبارتست از: بیمارستان ها، درمانگاه ها، فرودگاه ها، کارخانه ها، سالن های اداری و ... . دستگاه کف شوی یا با راننده این گونه کار می کند که اولاً بایستی آب و مواد شوینده را از طریق دریچه ای خاص به داخل مخزن آب تمیز انتقال دارد. دوماً وقتی دستگاه آماده کار شد پس از حرکت، آب از مخزن مواد شوینده از بین برس دستگاه بر روی کف یا زمین ریخته شده و همزمان عمل برس زدن، زمین شوی صنعتی قادر است به وسیله تیغه لاستیکی که در پشت دستگاه قرار دارد و همچنین موتور وکیوم قوی دستگاه، اقدام به جمع آوری آب کثیف موجود بر روی زمین کند و آن را انجام دهد. به این ترتیب است که آب بر روی زمین نمی ماند و زمین کاملاً خشک است. دستگاه می تواند برای کف با جنس های مختلف مورد استفاده قرار بگیرد که عبارتست از: سطوح اپوکسی، سنگ، سرامیک، بتون و ... . حجم مخزن آب تمیز و آب کثیف زمین شوی صنعتی متفاوت و بستگی به دستگاه اسکرابر یا کف شور صنعتی موردنظر می باشد. همچنین دستگاه دارای پهنای شستشو و خشک کنندگی گوناگون و راندمان کاری مختلف است. کف شور دستی یا با راننده صنعتی بسته به محیط موردنظر می تواند به صورت کابلی و یا به صورت باطری دار باشد.

دستگاه های زمین شوی صنعتی شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز دارای مخازن آب تمیز و آب کثیف 15 الی 250 لیتری بوده و متناسب با این که چه نوع محیطی بخواهد نظافت شود و همچنین تعداد طبقات، نوع کف مورد نظر و تعداد زمان های نظافت مکان مورد نظر می توان دستگاه مورد نظر را انتخاب نمود.

در مورد فروش زمین شوی صنعتی یا قیمت اسکرابر بایستی مشتریان این دستگاه ها دقت داشته باشند که شرکت های کمی هستند که دستگاه های اسکرابر را با گارانتی و خدمات پس از فروش عالی ارائه می نمایند. پس از مطلب قبلی می توان نتیجه رفت که تامین نیازهای اساسی مشتریان پس از فروش دستگاه کف شور بسیار مهم بوده که این نیازها در فروش دستگاه های زمین شوی صنعتی یا کف شور می تواند تامین تجهیزاتی مانند: شیر برقی، چرخ دستگاه ها، موتور وکیوم، برس ها، باطری های دستگاه و ... باشد.

شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز با ارائه طیف وسیعی از خدمات پس از فروش و گارانتی ارتباط نزدیک خود را با مشتریان خود حفظ کرده و امکانات بسیار زیادی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

پس مشتریان دستگاه های زمین شوی صنعتی بایستی علاوه بر برند، کیقیت و قیمت اسکرابر به عوامل مهم دیگری توجه داشته باشند که همان خدمات پس از فروش دستگاه می باشد و فقط برند دستگاه مهم نیست. شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز برای تحقق این امر امکانات بسیار زیادی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد که اگر بخواهیم به نمونه ای از آن اشاره کنیم این است که اگر بخواهید دتگاهی را خرید کنید به خصوص دستگاه کف شور، بایستی از وجود تجهیزاتی مانند موتور وکیوم، چرخ ها، برس ها و ... در صورت خرابی دستگاه اطمینان حاصل نمایید. مطالب ذکر شده در فوق نکته های بسیار مهم و کلیدی در انتخاب دستگاه های زمین شوی بوده و مشتریان بایستی با دقت این موارد را در نظر گرفته تار خرید خود را به نحو احسنت انجام بدهند. مشتریان دستگاه کف شور صنعتی پس از ارائه توضیحاتی درباره مکان نظافتی مورد نظر خود، می توانند بهترین مشاوره را در انتخاب دستگاه مناسبشان داشته باشند تا بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند. قیمت اسکرابر بر اساس کابلی و باطری دار بودن و یا از نظر دیگر از لحاظ دستی و سرنشین دار متفاوت می باشد.
شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز با سابقه ای درخشان در ارائه انواع دستگاه های نظافت صنعتی به خصوص اسکرابر یا زمین شوی صنعتی دارای انواع دستگاه های زمین شوی صنعتی از برندهای معتبر و شهیر CB Ametek و Karcher آلمان می باشد.

در ادامه به دو نمونه از دستگاه های کف شور دستی و با راننده اشاره می شود:

زمین شوی صنعتی مدل AM55

زمین شوی صنعتی مدل AM55 ساخت کمپانی معظم CB Ametek ( آمریکا - هنگ کنگ ) است. این دستگاه جزو محصولات پر فروش کمپانی CB Ametek بوده و دارای قطر برسی به اندازه ی 510 میلیمتر یا 51 سانتی متر می باشد. دستگاه می تواند برای محیط های گوناگون با فضای کاری 1500 تا 3000 فضای مفید مورد استفاده قرار بگیرد. از جمله مکان هایی که از این زمین شوی صنعتی استفاده می شود عبارتست از: بیمارستان ها؛ درمانگاه ها، سالن های اداری، فروشگاه های زنجیره های، سوله ها و ... . کف شور دستی مدل AM55 دارای تیغه سوییپر، کاور روی موتور، محافظ پاشش آب بر دور برس است. در این دستگاه از بیشترین وسایل مکانیکی استفاده شده که باعث می شود در هنگام دسترسی به بخش های اصلی زمین شوی صنعتی در زمان تعمیرات به راحتی این کار انجام شود. وسیله دارای تکنولوژی بسیار خوب AFS بوده که از تشکیل کف مضر در مخازن آب دستگاه اسکرابر جلوگیری می کند. کار با زمین شوی صنعتی مدل AM55 کمپانی CB Ametek بسیار راحت بوده و این به دلیل وجود کنترل پنل ساده و راحت دستگاه است. جنس بدنه کف شور دستی مدل AM55 از پلی اتیلن شفاف و دوجداره بسیار ضخیم و ضد خش می باشد. این کف شور صنعتی در سه نوع ( کابلی - باطری دار و دوال پاور ) عرضه می گردد و موتور دستگاه ساخت کمپانی معظم Ametek آمریکا است که این کمپانی، کمپانی عظیمی در تولید موتورهای اسکرابر می باشد. دستگاه دارای عرض خشک کنی 76 میلیمتر راندمان کاری 2200 متر مربع در ساعت است. حجم مخزن های آب تمیز و آب کثیف زمین شوی صنعتی AM55 به ترتیب 50 و 55 لیتری است. وزن دستگاه در مدل کابلی یا برقی 100 کیلوگرم و در مدل باطری دار 143 کیلوگرم می باشد. ولتاژ مورد نیاز برای کف شور دستی صنعتی AM55 مدل کابلی دارای 220 ولت و در مدل باطری دار 2 عدد باطری 12 ولت می باشد.

زمین شوی صنعتی

زمین شوی صنعتی مدل AM75

زمین شوی صنعتی مدل AM75 ساخت کمپانی شهیر سی بی آمتک بوده و دارای مشخصات فنی بسیار بی مانندی در بین دستگاه های شبیه خود است. زمین شوی صنعتی مدل AM75 از نظر ظاهری بسیار زیبا، از نظر قدرت بسیار بالا و از نظر برس به صورت دو برسه می باشد که کیفیت نظافت را بسیار بالا می برد. زمین شوی صنعتی مدل AM75 دارای قطر برس 760 میلیمتری است. اسکرابر AM75 دارای موتوری با قابلیت جلو برنده و عقب برنده می باشد. از این دستگاه برای فرودگاه ها، فروشگاه های زنجیره ای بزرگ، مجتمع های تجاری بزرگ و ... قابلیت استفاده دارد. دستگاه AM75 دارای راندکان کاری 3500 متر مربع در ساعت می باشد. حجم مخزن آب تمیز دستگاه 75 لیتری و حجم مخزن آب کثیف دستگاه 85 لیتری می باشد که در نوع خود در مدل های دستی بی نظیر است. به منظور جلوگیری از آسیب رسیدن به موتور کف شور، وسیله مجهز به تکنولوژی به نام شناور قظع کن در مخزن آب کثیف خود است. چرخ های دستگاه به هیچ عنوان نمی لغزد چون دارای چرخ های آج دار می باشد. بر دور برس این زمین شوی صنعتی حفاظ لاستیکی و بر دور موتور برس آن حفاظ فلزی قرار دارد که از پااشیدن آب به اطراف جلوگیری به عمل می آورد. تیغه لاستیکی دستگاه 4 لبه جنس بدنه دستگاه از پلی اتیلن شفاف و دو جداره است. موتور وکیوم دستگاه ساخت شرکت بزرگ آمتک بوده که شرکتی معتبر در زمینه تولید موتورهای زمین شوی می باشد. ار با دستگاه بسیار راحت بوده زیرا دارای کنترل پنل بسیار ساده ای می باشد. به علاوه Control Panel دستگاه ضد آب، رطوبت یا نم می باشد. طراحی این زمین شوی صنعتی در سه مدل کابلی، باطری دار و دوال پاور ( یعنی ترکیب کابلی و باطری دار ) است. عرض خشک کنی این زمین شوی صنعتی 980 میلیمتر یا 98 سانتی متر بوده و دارای دو عدد برس به منظور نظافت می باشد. وزن دستگاه در مدل کابلی 213 کیلوگرم و در مدل باطری دار 365 کیلوگرم است. سرعت زمین شوی صنعتی AM75 بین 1.5 تا 5 کیلومتر در ساعت می باشد. زمین شوی صنعتی مدل AM75 (کابلی) دارای ولتاژ 220 ولت و در مدل باطری دار 4 عدد باطری 6 ولت می باشد.

کف شور صنعتی

تمامی محصولات ارائه شده در شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز دارای گارانتی 1 ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله می باشد و این شرکت دارای بخش فنی - مهندسی مجهز و مجزایی برای ارائه خدمات پس از فروش می باشد.
در ادامه تعداد دیگری از محصولات شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز مشاهده می شود:


لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:
تاریخ: ۱۳۹۵/۰۲/۰۶
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر