صفحه اصلی>مقالات>سوییپر شهری
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
سوییپر شهری (تعداد بازدید : 1744)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

سوییپر شهری - فروش دستگاه های جاروی خیابان

سوییپر شهری با قابلیت های بالا در نظافت

دستگاه های جاروی خیابانی یت سوییپر شهری به عنوان یک وسیله بسیار حیاتی به منظور نظافت مکانیزه و بهداشت هر شهری می باشد. سوییپر شهری به منظور نظافت شهرها، خیابان ها، جاده ها از هر گونه آلودگی مانند زباله های جامد باقی مانده بر روی زمین، برگ ها، گرد و خاک و ... استفاده می شود. همچنین سوییپر شهری نیز به منظور کمک به کنترل آلاینده های در جریان که به ذرات گرد و غبار چسبیده اند بسیار موثر می باشد.

همچنین نوعی از دستگاه های سوییپر صنعتی می باشند که دارای ابعاد نسبتاً کوچکتر نسبت به سوییپرهای شهری یا خیابانی بوده و به منظور نظافت کارخانه ها، انبارها، سوله ها، پارکینگ ها، محوطه فرودگاه ها و ... به منظور جمع آوری زباله مورد استفاده قرار می گیرند.

سوییپر شهری و ویژگی های آن

انواع گوناگونی از دستگاه های جاروی خیابانی یا سوییپر شهری وجود دارد. اغلب این دستگاه ها از برس های زبر و سنگین به منظور جاروب کردن استفاده می شود. مسیرها در شهر از قبل برنامه ریزی شده و سپس بعد از رسیدن به محل موردنظر برای نظافت عملیات سوییپ کردن انجام می شود. یعنی به وسیله ی چرخش برس ها زباله ها و آلودگی ها به یک مخزن مرکزی انتقال می یابند تا در پایان فرآیند نظافت عملیات تخلیه زباله ها در مکان مناسب صورت بگیرد.

سوییپر شهری

سوییپر شهری معمولاً از دو برس به منظور جمع آوری زباله ها استفاده می کند. در شرایط خاص می توان با اضافه کردن بازویی، یرس سوم را به دستگاه نیز اضافه کرد تا نظافت با کیفیت بالاتر انجام بگیرد. در اینجا ذکر این نکته ضروری است که این دستگاه ها باید دارای مانور بالا در مسیرهای گوناگون باشند و قابلیت دید به جهت های مختلف را داشته باشند.

سوییپر شهری جاروی های خیابانی مدرن نه تنها به منظور جمع آوری زباله ها وآلودگی ها طراحی شده اند، بلکه می توانند به منظور به حداقل رساندن میزان گرد و غبار دمیده شده در هوا کمک زیادی بکنند و موثر باشند.

این دستگاه ها دارای ظرفیت های مخزن زباله بسیار بزرگ می باشند و ابعاد آن ها به نسبت دستگاه های جاروی سرنشین دار معمولی بزرگ تر می باشند و همچنین دارای وزن بالایی هستند. برخی از دستگاه های سوییپر شهری دارای امکان مرطوب کردن برس ها می باشند تا از بلند شدن ذرات گرد و خاک جلوگیری کنند. به علاوه این دستگاه ها دارای راندمان های کاری مختلف و گوناگون به منظور نظافت مکانیز شهرها می باشند.

نکته آخر این است که بایستی دستگاه های سوییپر شهری قابلیت استفاده در شرایط مختلف را به خوبی داشته باشند.

سوییپر شهری CB AMETEK سوییپر شهری AM125 سوییپر شهری AM290

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۰۷
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر