صفحه اصلی>مقالات>سوییپر صنعتی
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
سوییپر صنعتی (تعداد بازدید : 1675)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

سوییپر صنعتی

سوییپر صنعتی به عنوان یک دستگاه نظافت صنعتی اطلاق می شود که قادر است برای نظافت محیط استفاده می شود و زباله های محیط های بیرونی را نظافت نماید. سوییپر صنعتی یا دستگاه جاروی محوطه می تواند دارای برس های کناری و برس میانی بوده که سیستم دستگاه بدین صورت است برس های کناری دستگاه جاروب صنعتی زباله ها را به برس میانی هدایت کرده و سپس برس میانی با سیستم مکنده ای که دارد قادر است زباله ها را به مخزن زباله خود انتقال دهد. سوییپر صنعتی می تواند در دو نوع دستی و سرنشین دار باشد و دستگاه های جاروب محوطه قادر هستند با بنزین، دیزل و باطری کار کنند. سوییپر صنعتی در مدل دستی می تواند مجهز به موتور جلو برنده باشد. در مدل های سرنشین دار یا با راننده در دستگاه های جاروی محوطه می تواند دارای موتور بنزینی یا گازوییلی باشد.

سوییپر صنعتی

سوییپر صنعتی مدل AM50

سوییپر صنعتی مدل AM50 ساخت شرکت مطرح و بزرگ CB Ametek ( آمریکا - هنگ کنگ ) می باشد. این سوییپر صنعتی یا دستگاه جاروب محوطه دستی دارای یک موتور جلو برنده بوده و دارای برسی با عرض 700 میلیمتر یا 70 سانتی متر می باشد. سوییپر صنعتی مدل AM50 می تواند مجهز به دو برس کناری بوده و و راندمان کاری دستگاه 4300 متر مربع در ساعت می باشد. انواع اماکن صنعتی که از این دستگاه استفاده می کنند عبارتند از انبارها، محوطه های باز و خطوط تولیدی که زباله خشک زیادی دارند، استفاده می شود. این مدل دارای مانور بالایی بوده و مجهز به 2 عدد باطری با آمپر 110 می باشد. این دستگاه دارای دور برس اصلی و میانی 3000 دور در دقیقه بوده و حجم مخزن دستگاه 50 لیتری می باشد.

در سوییپر صنعتی AM50 کمپانی سی بی آمتک آمریکا و هنگ کنگ به منظور پایین آمدن هزینه های تعمیر و نگه داری دستگاه از بوردهای الکترونیکی بسیار کمی استفاده شده است. شاسی دستگاه از جنس استیل بوده و در برابر ضربه های احتمالی بسیار مقاوم است. تمام بخش های دستگاه به راحتی قابل دسترس بوده و موتور دستگاه ساخت شرکت بزرگ آمتک بوده که شرکتی عظیم در تولید موتورهای اسکرابر و سوییپر می باشد.

سوییپر صنعتی مدل AM125

سوییپر صنعتی مدل AM125 از طراحی های کمپانی CB Ametek آمریکا و هنگ کنگ بوده و حجم مخزن دستگاه 80 لیتری است. این جاروب صنعتی مجهز به 3 برس به منظور جمع آوری زباله از روی زمین می باشد. راندمان کاری دستگاه برای نظافت انواع محیط های صنعتی 5800 متر مربع در ساعت بوده و تعداد باطری های دستگاه 4 عدد بوده که 240 آمپر می باشد. جنس شاسی دستگاه جاروی محوطه AM125 فولادین بوده و در برابر ضربات احتمالی مقاوم است. دور برس های اصلی و میانی دستگاه 3000 دور در دقیقه بوده و دستگاه دارای چراغ روشنایی در شب می باشد. عرض کاری دستگاه 1200 میلیمتر و عرض برس میانی 1000 میلیمتر می باشد. سرعت دستگاه ما بین 2 تا 7 کیلومتر قابل تنظیم می باشد. همهجنین وزن دستگاه جاروب صنعتی مدل AM125 نیز 360 کیلوگرم می باشد.

سوییپر صنعتی سوییپر صنعتی دستی سوییپر صنعتی سرنشین دار
دستگاه جاروی محوطه جاروب صنعتی با راننده
تاریخ: ۱۳۹۵/۰۴/۱۴
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر