صفحه اصلی>مقالات>سیستم های شستشوی فشار قوی آب تریلر
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
سیستم های شستشوی فشار قوی آب تریلر (تعداد بازدید : 2232)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

سیستم های شستشوی فشار قوی آب تریلر

نسخه سنگین و پرقدرت ماشین آلات شوینده فشار قوی صنعتی که به دستگاه های تریلر معروف هستند، قادر به تولید فشار کاری مناسب، سرعت جریان یا دبی خروجی آب و دما یا درجه حرارت مناسب به منظور نظافت صنعتی مراکزهای گوناگون است. این نوع از دستگاه های نظافت صنعتی، بسیار پر قدرت تر از همتایان خود به منظور استفاده در مراکزهای گوناگون صنعتی و تجاری است.

به دلیل استفاده از اجزا و مواد با کیفیت بالا در سیستم های شستشوی فشار قوی یا واترجت صنعتی ، در شرایطی که آلودگی ها و لکه ها چالش برانگیز باشد می تواند بسیار موثر واقع شود. این دلیلی است که چرا مراکزهای گوناگون صنعتی مانند صنایع غذایی، صنایع خودروسازی و ... در سرتاسر جهان از این گونه دستگاه ها استفاده می کنند.

سیستم های شستشوی فشار قوی آب تریلر

با وجود طیف گسترده ای از دستگاه نظافت صنعتی واترجت تریلر که این روزها در دسترس است. انتخاب یک دستگاه مناسب و کامل و عالی به منظور رفع نیازهای نظافتی شما کار بسیار سختی می باشد. قبل از خرید این گونه دستگاه ها بایستی جنبه های گوناگونی را ارزیابی نمایید. قبل از هر چیز شما بایستی نگران کیفیت دستگاه موردنظر باشید. معمولاً شما بایستی از دستگاه ها یا ماشین آلاتی استفاده نمایید که قابلیت نظافت در محیط های سرسخت و یا به قولی خشن را داشته باشد. بایستی قبل از خرید این نوع ماشین آلات نظافتی که قرار است استفاده نمایید بایستی به جنس بدنه، پمپ، فشار کاری، دبی خرجی آب و ... توجه نمایید.

گام بعدی به منظور تایید دستگاه های فشار قوی آب سطح فشار و تنظیمات دمای موردنظر به منظور استفاده در کاربردهای گوناگون است. اگر شما قرار است ناحیه ها یا مناطق بزرگ را نظافت نمایید بایستی از دستگاه هایی که دارای شلنگ های طولانی که قابلیت تغذیه مداوم آب را دارد، استفاده نمایید. آن نیز ایده خوبی برای کسانی که از یک پیکربندی تفنگی دو گانه کار می کنند که باعث افزایش بهره وری کلی نیز خواهد شد.

نسخه آبگرم دستگاه های فشار قوی و فوق فشار قوی آب بهتر از آبسرد نظافت لکه های سخت و خشن را انجام می دهند. بویلرها در نوع های آب گرم بایستی از مواد محکم و با دوام ساخته شود که قادر باشند تولید بخار با دمای بالا و به طور مداوم را تولید کنند. ارائه دهندگان دستگاه های فوق فشار قوی آب بویلرهایی را از جنس استیل ضد زنگ ساخته که دارای تکنولوژی تمیز کردن خود می باشد. این باعث می شود که دستگاه در موقعیت های گوناگون و بسیار سخت کار کند. بسیاری از دستگاه های جت واتر قابلیت این را دارند که در زمانی کار نمی کنند ( بیکار هستند) بهد از طی مدت زمانی خاموش شدن که باعث می شود موتور و سایر بخش های دستگاه داغ نشود.

حفظ نظافت مناطق و ناحیه های گوناگون صنعتی به معنی این است اپراتورها بایستی محیط ها را طی یک برنامه ریزی و زمانبندی منظم انجام دهند. دستگاه های فشار قوی آب تریلر، بهترین کاربرد را برای نظافت در شرایط خاص دارند. همانطور که مشخص است، واتر جت های تریلر دارای مخازن بزرگ مواد شوینده و آب است. این دستگاه سپس می توانند مس توانند به ناحیه های دیگری برده شده تا نظافت با کیفیتی را انجام دهند.

سیستم های شستشوی فشار قوی آب تریلر مترحک و با چرخ های نسبتاً بزرگ به منظور حرکت می باشد. در این نوع سیستم ها می توانند سطح فشار فوق العاده ای ایجاد و دارای دبی خروجی آب فوق العاده بالا و درجه حرارت بالا می باشند.

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر