صفحه اصلی>مقالات>شستشوی جایگاه های گازی و بنزینی
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
شستشوی جایگاه های گازی و بنزینی (تعداد بازدید : 1562)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

شستشوی جایگاه های گازی و بنزینی

گریس یا چربی، روغن، مابعاتی که بر روی زمین نشت کرده اند و لکه های سخت فقط با دستگاه های واترجت آب گرم با شیوه ای دقیق و به موقع برداشته می شوند. برای شستشوی این مراکز گازی یا بنزینی بهتر است از دستگاه های شستشوی فشار قوی آب یا دستگاه های واترجت با قابلیت یدک کش استفاده نمایید.

آیا بنزین، گازوئیل، لکه های روغنی و نفتی بر روی سطوح بتن قرار می گیرند؟

بلی. این سطوح که دارای آلودگی های نفتی، روغنی، گازوئیلی، چربی یا گریس می باشند با دستگاه های شستشوی فشار قوی آب یا واترجت صنعتی می توانند شستشه و پاکیزه شوند.

همانطور که ذکر شد شستشو با قدرت بالا با دستگاه های جت واتر برای از بین بردن چربی، روغن، سوخت و لکه های سخت دیگر از روی سطوح بتن استفاده می شوند که به منظور رسیدن به این هدف بایستی از دستگاه های نوع آب گرم استفاده نمااید تا قدرت نظافت بالاتر رود.

استفاده یک دستگاه فشار قوی آبگرم به منظور نظافت و شستشوی کف سیمانی به منظور حذف چربی و روغن لازم و ضروری است. بسیاری از این دستگاه ها قابلیت تولید بخار را دارند که شستشو بهتر انجام می گیرد.

شستشوی جایگاه های گازی و بنزینی

دستگاه های فشار قوی آب گرم به مظنور شستشوی جایگا های گازی و بنزینی بایستی دارای فشار کاری بالا و دبی خروجی آب مناسب باشند. به خاطر داشته باشد که نظافت و شستشوی لکه های چربی یا گریس و روغن نیاز به زمان بیشتری بوده و سخت تر می باشند.

بایستی دستگاه را به یک مخزن آب یا شیر آب بیرونی متصل نمایید. مواد چربی گیر قوی را در مخزن مرتبط و مخصوص این گونه مواد ریخته و سپس دستگاه را روشن نمایید. بعد از آن بایستی پاشش به صورت منظم و پی در پی صورت بگیرد. بهترین نتایج شستشو وقتی بدست می آید که طی یک دنباله یا توالی منظم صورت بگیرد. مطمئن شوید که ترکیب شستشو با آب و مواد دیگر در حدود 5 الی 10 دقیقه بر روی سطوح قرار گرفته باشد. همنچنین شما به یک نازل توربو قوی نیاز دارید ( علاوه بر استفاده از درجه حرارت بالای آبگرم دستگاه به منظور شستشو ی سطوح). این نازل یک ابزار قدرتمند است که به دستگاه متصل می شود. از این ابزار بعضی اوقات و با دقت استفاده نمایید. آن می تواند بر روی یک پایه بلند سوار یا متصل شود و اگر بر روی چوب یا خشت آجر استفاده شود، می تواند به آن آسیب برساند به جای اینکه عمل نظافت را انجام دهد. پس بایستی قبل از آن تصمیم گیری های درست و تمرینات لازم صورت بگیرد.

عملیات پاشش را در فاصله مناسب و در زاویه مناسب ( 45 درجه ) انجام دهید.

توجه کنید که نازل توربو به طور کامل بر روی تفنگی سوار شده باشد. عدم انجام این کار می تواند باعث صدمات جدی برای افراد نیز شود.

در بسیاری از موارد می توان از فوم پاش و نازل شستشوی سطوح کف به منظور نظافت با کیفیت تر لکه های بنزینی، دیزلی و ... بر روی سطوح گوناگون استفاده کرد. اگر شما تصمیم گرفتید که از فوم پاش استفاده نمایید، بایستی آن را بر روی پایه بلند دستگاه جتواتر نصب نمایید. فوم پاش با استفاده از مواد شوینده و مواد بهداشتی دیگر پاشش را انجام می دهد. هنگامی که آن بر روی سطح اعمال می شود، آن برای یک مدت زمانی که اجازه دهد مواد شوینده، لکه ها را به صورت سیستماتیک و به طور کامل به حالت تعلیق در بیاورد، می چسبد. سپس می توانید عملیات پاشش را ت,سط فوم پاش قطع کرده  و آن را از سری دستگاه در آورده و سپس از نازل شستشوی سطوح کف به منظور نظافت کف استفاده نمایید. این نازل یک سطح دورانی به منظور نظافت، دارای دو دسته و سه چرخ به منظور مانور آسان می باشد. با استفاده از این دستگاه ها می توانید بخش هایی که هنوز در سطح قابل مشاهده سات را، نظافت کنید.

عملیات نظافت را با چندین دفعه گذر از روی نقاط دشوار برای نظافت در صورت لزوم، انجام دهید. این نازل شستشو و نظافت جایگاه های گازی و بنزینی را در اکثر مواقع بهتر و سریع تر انجام می دهد.

موارد دیگری درباره شستشوی سطوح و حذف لکه های دیگر وجود دارد که در این مقاله نمی گنجد.

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۰
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر