صفحه اصلی>مقالات>شستشوی شیشه
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
شستشوی شیشه (تعداد بازدید : 2065)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

شستشوی شیشه

شستشوی شیشه یکی از قرآیندهای مهم در نظافت صنعتی می باشد که در کلیه اماکن مسکونی، تجاری و صنعتی انجام می شود. شیشه، شیشه، شیشه. هر جایی را نگاه کنید شیشه ها وجود دارند. شیشه ها ممکن است تمیز به نظر برسند ولی وقتی خورشید در آن ها طلوع می کند ما تصویر واقعی از شیشه ها را نگاه می کنیم. مقداری لکه، اثر انگشت و ... در شیشه نشان داده می شود. تمیز کردن شیشه یا شستشوی شیشه کاری بسیار مهم و سخت بوده که می تواند با استفاده دستگاه ها و تجهیزات به راحتی صورت بگیرد. بایستی راه حل نظافت یا شستشوی شیشه با ماده شوینده صورت بگیرد تا نظافت به صورت کامل و با دقت صورت بگیرد. بیش از حد استفاده کردن از محلول های شیمیایی و صابون باعث به وجود آ»دن رگه ها یا نوارهایی بر روی شیشه می شود.

نکته هایی درباره شستشوی شیشه

یکی از تکنیک های نظافت یا شستشوی شیشه استفاده از روش بالا یه پایین می باشد. از بالا دقیقاً کار نظافت آغاز شده و به صورت مستقیم به پایین شیشه ادامه پیدا می کند تا نظافت به صورت کامل صوزت بگیرد.

یکی از تکنیک های دیگر شستشوی شیشه استفاده از پارچه نم دار یا مرطوب می باشد. با استفاده از این روش ( پارچه یا کهنه نم دار ) باعث بی دردسر صیقل دادن شیشه ها می شود. استفاده از کهنه نم دار روشی طولانی مدت برای پنجره های بزرگ و بلند است.

روش دیگر شستشوی شیشه، نظافت شیشه در یک روز ابری می باشد.خورشید می تواند قبل از موعد مقرر شیشه هار ا خشک کرده که باعث ایجاد نوار و لکه ها بر روی شیشه می شود. پس منتظرباشد در یک روز ابری نظافت شیشه ها را انجام داده و منتظر نتایج خوب آن بمانید.

نکته دیگر دربازه شستشوی شیشه استفاده از پنبه در پاک کردن گوشه های پنجره ها می باشد.

بسیاری از فراد برای شستشوی شیشه از پیراهنی ها یا تی شرت های قدیمی استفاده می کنند. این نکته حائض اهمیتی می باشد زیرا تی شرت یا پیراهن پرز ندارد و فقظ جاذب هستند و می توانند سطح شیشه را جلاء دهند.

نکته مهم دیگر این است که بسیاری از افراد یک فنجان الکل، یک فنجان آب و یک قاشق غذاخوری سرکه با هم مخلوط می کنند و از آن برای نظافت شیشه های خود استفاده می کنند.

بسیاری از مردم دوست دارند در نظافت شیشه خود از روزنامه های باطله استفاده کنند. این روش برای شستشوی شیشه ها کار می کند و سطح را جلاء می دهد ولی بسیاری از مردم دوست ندارند که کاغذ به دست خود بگیرند.

شستشوی شیشه

معرفی دستگاه نظافت شیشه ها با قابلیت های بسیار فراوان

دستگاه شستشوی شیشه Desiderio ساخت کمپانی Capitani ایتالیا دارای 4 توانایی فوق العاده دمنده بخار، پاشش مواد شوینده، مکنده و دمنده قدرتمند برخوردار است. یکی از مزایایی بسیار خوب دستگاه استفاده از آب به عنوان فیلتر بوده و دستگاه دیگر نیازی به فیلترهای کاغذی و پارچه ای ندارد. این بخارشوی صنعتی دارای نازلی مخصوص شستشوی سطوح عمودی مانند شیشه بوده که قادر است با استفاده از بخار 140 درجه سانتی گراد به همراه مکنده خود، آلودگی ها را از روی سطوح شیشه پاک گرداند. این دستگاه از نوع صنعتی تک فاز بوده و دارای فشار بخار 5 بار است. توان کلی محصول 3200 وات بوده ( توان بویلر: 2000 وات، توان مکنده: 1000 وات، توان پمپ پاشش مواد شوینده: 200 وات ) و دارای حجم مخزن مواد شوینده 1.8 لیتری برای نظافت شیشه ها می باشد. این دستگاه دارای توانایی زیر می باشد:

  1. سنسور قطع کن جاروبرقی
  2. بوق هشدار خالی شدن بویلر
  3. بوق هشدار خالی شدن مخزن مواد شوینده
  4. دمنده هوا
  5. فیلتراسیون مخزن آب کثیف

این دستگاه نظافت شیشه با گرانتی یک ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله توسط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز عرضه می شود.

دستگاه بخارشوی صنعتی به منظور نظافت شیشه ها
تاریخ: ۱۳۹۵/۰۵/۰۲
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر