صفحه اصلی>مقالات>شستشوی مبل
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
شستشوی مبل (تعداد بازدید : 2117)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

شستشوی مبل

شستشوی مبل یا نظافت آن نه تنها باعث جذابیت بخشی از محیط می شود، بلکه باعث بالا رفتن طول عمر مبلمان شما می شود. می توان گفت ارزش نظافت و بخش اصلی تمیزی یک خانه به تمیزی مبلمان آن خانه بستگی دارد. پس شستشوی مبل بخش مهمی در نظافت منزل یا محیط کار شما دارد که هر کسی باید به آن اهمیت ویژه ای دهد.

به طور کلی، جارو کشیدن مبلمان آسان ترین راه برای نظافت مبلمان شما است. شما بایستی شکاف ها و درزهای مبلمان خود مانند ناحیه های بین کوسن ها، بازوهای یک مبل را با دقت نظافت کنید. بالشتک ها را برداشته و همه جای مبلمان را تمیز نمایید.

مبلمان محیط شما نیاز به یک پاک کننده مبتنی بر حلال دارد، شما می توانید آن را خریداری کرده و از آن استفاده نمایید. اگر مبلمان شما برای شستشوی نیاز به یک پاک کننده مبتنی بر آب را دارد، شما می تواتید آن را در منزل به راحتی تهیه نمایید. البته در این موارد باید از راهنمایی افراد حرفه ای نیز استفاده نمایید.

شستشوی مبل با پاک کننده مبتنی بر آب به وسیله مایع ظرفشویی

یک بطری اسپری آب را آماده و سپس چند قطره مایع ظرفشویی به آن اضافه نمایید. سپس سرکه سفید و مقداری جوش شیرین را به آن اضافه نمایید و خوب آن را به هم بزنید. محلول را در یک نقطه جزئی آزمایش نمایید. یک اسفنج را به داخل محلول غوطه ور نمایید و آن را پشت یا زیر لوازم بمالید. سپس با یک پارچه آن را خشک کرده و اجازه دهید به طور کامل هوا بخورد. اگر تغییر رنگ مشاهده کردید از محلول استفاده نکنید.
از یک اسفنج برای مالیدن مخلوط یا محلول به مبلمان استفاده کنید. اجازه دهید که مواد شوینده چند دقیقه ای در بخش هایی که مبلمان نیاز به شستشو دارد، نشسته و نفوذ نماید.

این روش هایی که ذکر شد قدیمی هستند. شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز به شما مشتریان عزیز پیشنهاد می کند که از دستگاه های مکانیزه استفاده نمایید که شسشتوی مبل را به روش عالی و مکانیزه انجام می دهد. در ادامه به معرفی دستگاه مبل شوی مکانیزه و حرفه ای خواهیم پرداخت:

شستشوی مبل

شستشوی مبل با دستگاه شستشوی حرفه ای دسیدریو Desiderio:

دستگاه مبل شوی با بخار یا مبل شوی صنعتی برقی یا بخارشوی صنعتی مدل Desiderio (دسیدریو ) ساخت کمپانی معتبر و شهیر Capitani ( کپیتانی ) بوده و یک دستگاه نظافت صنعتی کاملاً حرفه ای برای شستشوی مبل منزل و محیط های گوناگون صنعتی مانند هتل ها می باشد. طرز کار این دستگاه بدین صورت است که در اول بایستی بخار و ماده شوینده به سطح مبل پاشش کرد و در گام بعدی بایستی پاشش بخار بدون هیچ ماده شوینده صورت گرفته و همزمان برس زدن را ادامه داد تا بدین وسیله آلودگی ها به طور کامل از روی سطح مبلمان پاک شود. این کار به وسیله نازل های مخصوص شستشوی مبل صورت می گیرد. در ادامه چون دستگاه دارای مکنده ی بسیار قوی است لازم است مکنده را روشن نمود تا تمام آلودگی ها از سطح مبل خارج شده و به مخزن آب کثیف دستگاه مبل شوی صنعتی دسیدریو انتقال داده شود. به علاوه دستگاه شستشوی مبل دسیدریو ( Desiderio ) به جای فیلتر کاغذی یا پارچه ای از فیلتر آب استفاده می نماید.
 بخارشوی صنعتی برای شستشوی مبل
تاریخ: ۱۳۹۵/۰۵/۰۴
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر