صفحه اصلی>مقالات>شستشوی مبلمان و صندلی با دستگاه مبل شوی با بخار
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
شستشوی مبلمان و صندلی با دستگاه مبل شوی با بخار (تعداد بازدید : 1192)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

شستشوی مبلمان و صندلی با دستگاه مبل شوی با بخار

بخار تولید شده توسط دستگاه های مبل شوی با بخار، اجازه می دهد تا عمل نظافت مکانیزه مبلمان و صندلی بدون استفاده از مواد شیمیایی صورت بگیرد. نظافت مبلمان و صندلی مطابق با اصول بهداشتی صورت می گیرد. بخار با درجه حرارت بالا در دستگاه مبل شوی با بخار باعث شل شدن چرک و آلودگی های بر روی سطوح مبل و پارچه می شود و باعث روشن شدن این سطوح می شود. دستگاه مبل شوی با بخار با انواع گوناگونی از لوازم و نازل ها همراه خود دارند که هر کدام دارای کاربرد گوناگونی می باشند. ابتدا دستگاه را به برق وصل نموده و سپس دکمه های دستگاه را  بایستی روشن نمود. در مرحله ی بعد در مخزن رزرو آب دستگاه را باز کرده و سپس به میزان کافی اب درون مخزن بریزید. سپس بایستی صبر کرده تا عقربه بویلر بالا بیاد. امروزه دستگاه های مبل شوی با بخار یا بخارشوی صنعتی دارای بویلر ضد انفجار استیل می باشند. خرطومی را به دستگاه وصل نمایید و از دستگاه استفاده نمایید.

امروزه دستگاه های بخارشوی صنعتی نیز دارای قابلیت ها یا توانایی بسیار بالایی هستند. قابلیت پاشش مواد شوینده همراه پاشش بخار با درجه حرارت و همچنین مکندگی همزمان همه و همه می تواند به راحتی انجام شود. با استفاده از قابلیت مکندگی می تونید تمام گرد و غبار را ز اروی مبلمان و صندلی ها پاک گردانید. همانطور که قبلاً ذکر شد، دستگاه های مبل شوی با بخار دارای نازل ها و لوازم گوناگون هستند. یکی از این اوازم استفاده ار نازل مبل شویی به منظور نظافت مکانیزه مبلمان و صندلی می باشد.

بخار با درجه حرارت بالا ( 140 درجه سانتیگراد ) دستگاه مبل شوی می تواند آلودگی ها و چرک ها را شل نماید تا نظافت به صورت بسیار راحت تر صورت بگیرد. در استفاده از مواد شوینده ذکر این نکته ضروری است که این مواد بایستی از نوع غیر اسیدی باشند و حتماً قبل از استفاده از محصول دفترچه راهنما و DVD آموزشی دستگاه را مشاهده فرمایید.

حتماً در استفاده از دستگاه مبل شوی با بخار دقت کنید که فشار پاشش بخار را تنظیم کنید تا به بافت مبلمان آسیبی نرسد. اگر در هنگام نظافت مبلمان آب و مخزن مواد شوینده تمام شد، نگران نباشید. دستگاه دارای سنسورهایی بوده که اتمام مخازن آب و مواد شوینده را به اپراتور یا کاربر اطلاع می دهد. بدون اینکه بخواهید دستگاه را خاموش نمایید آب و مواد شوینده را اضافه کرده و سپس به نظافت مبلمان ادامه دهید. بعد ازا اتمان عممل نظافت مبلمان و صندلی می توانید به منظور خسکشویی سریع تر مبل از دمنده دستگاه استفاده نمایید. انواع سطوح مبل را می توان با دستگا های بخارشوی صنعتی نظافت صنعتی نمود.

مطاب مرتبط

  1. دستگاه شستشوی فرش
  2. دستگاه شستشوی مبل
  3. دستگاه فرش شویی
  4. دستگاه موکت شویی
تاریخ: ۱۳۹۶/۰۹/۲۹
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر