صفحه اصلی>مقالات>شستشوی مخزن با شوینده های صنعتی
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
شستشوی مخزن با شوینده های صنعتی (تعداد بازدید : 3346)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

شستشوی مخزن با شوینده های صنعتی

شستشوی مخزن و شستشوی لوله ها یکی از موارد بسیار مهمی است که در کارخانه جات گوناگون مانند: کارخانه های تولیدی مواد غذایی، کارخانه های تولید رنگ، کارخانه های پلاستیک و ... مورد استفاده قرار گرفته و بسیار ضروری و کاربردی می باشد. چون سرعت، دقت، کیفیت نظافت بسیار مهم می باشد. از این رو شستشوی مخزن ها و لوله ها با دستگاه های واترجت صنعتی صورت می گیرد.


نظافت مخزن با شوینده های صنعتی

نظافت مخزن چگونه انجام می شود

گزینه های مختلفی بسته به اندازه مخزن و میزان آلودگی ای که بایستی شستشو شود وجود دارد. بایستی توجه داشت که اصل کار نظافت مخازن بدین صورت است که دهانه یا نازل دستگاه شوینده را باید در موقعیتی مناسب قرار دهید که نظافت با کیفیت انجام شود و موثر باشد. علاوه بر این دستگاه واترجت باید قابلیت پاشش مواد شوینده را داشته باشد تا مکانیزم شستشوی مخازن بهتر صورت بگیرد. با توجه به فشار کاری دستگاه و دبی خروجی آب ( میزان آب خروجی از دستگاه در واحد ساعت ) عملیات نظافت صورت می گیرد. ذکر این نکته ضروری است که بایستی از واترجت های فشار قوی حرفه ای استفاده شود و نوع آبگرم و آب سرد آن بسته به نوع آلودگی و چسبندگی آن می باشد. اگر نوع چسبندگی و آلودگی بسیار شدید باشد بایستی از دستگاه های شوینده صنعتی آب گرم استفاده شود که برخی از این دستگاه ها مانند دستگاه های کمپانی کارچر ( KARCHER ) آلمان دارای توانایی بسیار بالا و فوق العاده ای در نظافت این گونه آلودگی ها از مخازن داشته و سازگار با محیط می باشند.شستشوی مخازن بایستی کاهش هزینه و آب مصرفی شده و این کار صرفه اقتصادی برای کارخانه ها دارد. مدت زمان از بین بردن لکه ها در مخزن ها بستگی به میزان آن و نوع آن دارد.

شرک تولیدی بازرگانی پیشتاز با ارائه مشاوره مسئولانه در زمینه دستگاه های شوینده به عنوان یک دستگاه نظافت صنعتی، می تواند مدیران محترم صنایعع تولید را به منظور نظافت بهتر و با کیفیت تر هدایت نماید.

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۰۹/۳۰
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر