مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
شیشه شوی (تعداد بازدید : 2235)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

شیشه شوی صنعتی

شیشه شوی صنعتی دسیدریو ساخت شرکت بزرگ Capitani ایتالیا می باشد. دستگاه شستشوی شیشه Desiderio ایتالیا به عنوان یک دستگاه نظافت صنعتی از 4 قابلیت بسیار خوب پاشش کردن فشار قوی بخار، جاروبرقی آب و خاک، دمنده باد گرم و پاشش مواد شوینده برخوردار است. دستگاه دارای نازل مخصوص خشک کردن سطوح عمودی بوده که می تواند حداکثر کارایی را در نظافت شیشه داشته باشد.
نظافت با دسیدریو متفاوت است زیرا تجمع 4 دستگاه ( جاروبرقی، بخارشوی، اسپری مواد شوینده و مواد شوینده ) در یک دستگاه نیست. شیشه شوی صنعتی Desiderio دارای 4 توانایی نظافتی بوده که باعث می شود کار نظافت به شیوه صحیح صورت بگیرد. دستگاه دارای مکنده قوی بوده که می تواند تمام آلودگی ها را از سطح شیشه جمع آوری نموده و به مخزن آب کثیفش انتقال می دهد. دستگاه امکان کار کردن به صورت مداوم را دارا بوده و در حین کار می توان آب و مواد شوینده را به دستگاه اضافه کرد. دستگاه دارای فیلتر آب بوده و باعث می شود دستگاه صرفه اقتصادی داشته باشد. همچنین دستگاه شستشوی شیشه دارای بوق هشدار تمام شدن آب و مواد شوینده می باشد. دستگاه یا شیشه شوی صنعتی دسیدریو دارای سنسوری برای مخزن آب کثیف می باشد که در صورتی که مخزن پر شود موتور مکنده خاموش می شود.
دسیدریو برای اماکن زیر قابل استفاده است:

 1. هتل ها
 2. رستوران ها
 3. سارمان ها و ادارات
 4. بیمارستان ها و درمانگاه ها
 5. فروشگاه ها
 6. آشپزخانه های صنعتی و نانوایی
 7. کارگاه ها و کارخانه ها
 8. ساختمان های مسکونی
 9. سالن های ورزشی
 10. شرکت ها و دفاتر کار
 11. مجتمع های تجاری و اداری
 12. منازل بزرگ و ویلاها
 13. مطب ها و کلینیک ها
 14. کارواش ها
 15. و ...
این دستگاه بخارشوی صنعتی از نوع تک فاز صنعتی بوده و دارای فشار بخار 5 بار می باشد. توان کلی محصول 3200 وات بوده و توان بویلر دستگاه 2000 وات است.
این شیشه شوی صنعتی با گارانتی 1 ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله عرضه می گردد.

تاریخ: ۱۳۹۵/۰۴/۰۶
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر