صفحه اصلی>مقالات>صرفه جویی در مصرف آب با دستگاه های کف شو
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
صرفه جویی در مصرف آب با دستگاه های کف شو (تعداد بازدید : 1537)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

صرفه جویی در مصرف آب با دستگاه های کف شو

بحران آب یکی از مسائل و تهدیدات بسیار مهم برای هر کشوری می باشد. بسیاری از کشورها به آرامی در حال رفتن یه سوی بحران آب هستند. به هر حال بایستی مراقب استفاده از منابع آبی بود تا بیهوده به هدر نروند و تمهیداتی به منظور جلوگیری از این تهدید جهانی اندیشیده شود. در این مقاله به مسئله نظافت و جلوگیری از صرفه جویی آب در این حوزه به خصوص با دستگاه های اسکرابر اشاره می شود. این دستگاه به زمین شوی برقی و باطری دار یا شارژی موجود هستند.

مسائل ذکر شده در فوق برای صاحبان کسب و کار که می خواهند فرآیند نظافت و شستشو را در محل کار خود به منظور حفظ بهداشت محیط و سلام کارکنان انجام بدهند، بسیار مهم و ضروری می باشد. به خصوص این که کار نظافت بایستی به صورت مستمر، روزانه و طبق یک برنامه ریزی منظم و صحیح انجام شود. مهم نیست صاحب یک رستوران، کارخانه، سالن ورزشی، مجتمع تجاری، پاساژ، فروشگاه، فرودگاه، اداره، بیمارستان و ... باشد. به هر حال می دانید که نظافت صنعتی کف چقدر حائض اهمیت است و نظافت چطور می تواند حتی باعث مشهوریت کسب و کار شما شود. محیط کثیف برای مکان های کاری ای که مشتریان در آن ها برای انجام کارهایشان به آن مراجعه می کنند، باعث ازردگی خاطر و متنفر شدن مشتریان از آن محیط می شود. در نتیجه این امر باعث سقوط و ضرر کسب و کار شما می شود.

به منظور نظافت مکانیزه کف که باعث صرفه جویی در مصرف آب می شود بایستی از دستگاه های کف شو یا اسکرابر اتوماتیک استفاده شود و باید روش های قدیمی و سنتی کنار گذاشته شود.

چه میزان آب استفاده می کنید؟

از آنجا که تیم خدمه نظافت، مسئولیت شستشو و تمیز کردن کل مجموعه را در هر سازمانی بر عهده دارند. شما ممکن است از میزان مصرف آب و قبوض های پرداختی آن مظلع نباشید. به طور مثال یک رستوران ممکن است روزانه به طور معمول 6000 گالن در روز آب مصرف کند. اگر شما صاحب یک گاراژ باشد، ممکن است میزان مصرف آب به منظور شستشوی سطوح آلوده خیلی بیشتر شود. به طور مشابه، سالن های ورزشی، فروشگاه های کوچک و بزرگ، موسسات گوناگون ممکن است نیاز به مقدار آب زیادی به منظور شستن کف محیط خود داشته باشند. همه این ها به علاوه استخدام نیروهای بیشتر ممکن است برای کسب و کارتان به صرفه نباشد.

چه میزان می توانید در مصرف آب صرفه جویی کنید؟

بهترین راه صرفه جویی در مصرف آب در بحث نظافت کف، سرمایه گذاری و استفاده از دستگاه های مکانیزه شستشوی یا کف شو یا زمین شوی صنعتی می باشد. به وسیله این دستگاه ها علاوه بر اینکه سرعت نظافت به طور چشمگری افزایش پیدا می کند بلکه کیفیت و دقت نظافت هم بالا می رود. همنچنین نیروی خدمه ای که از دستگاه اسکرابر استفاده می کند باعث می شود تا به صورت راحت تر و آسوده تر نظافت و شستشوی کف را انجام دهد.

واضح است که دستگاه های کف شو یا اسکرابر صنعتی ، دستگاه های پر قدرت در امر نظافت آلودگی ها ازسطوح گوناگون کف بوده و باعث صرفه جویی فراوان در مصرف آب می شود. این دستگاه ها دارای مخزن های به منظور آب تمیز و آب کثیف می باشند.

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۷
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر