مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
فرش شوی (تعداد بازدید : 1882)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

فرش شوی صنعتی

فرش شوی صنعتی دسیدریو ساخت شرکت معتبر کپیتانی ایتالیا بوده و دارای قابلیت بسیار بالا در نظافت فرش می باشد. فرش شوی صنعتی دسیدریو از چهار بخش یا سیستم دمنده بخار، پاشش مواد شوینده، مکنده قوی و دمنده باد برای شستشوی فرش تشکیل شده است. این دستگاه از آب به عنوان فیلتر استفاده کرده و دیگر نیازی به انواع فیلتر کاغذی و پارچه ای ندارد. دستگاه دارای حجم مخزن 6 لیتری بوده و دارای پاشش بخار 140 درجه سانتی گراد است. دستگاه شستشوی فرش دسیدریو ایتالیا دارای نازلی مخصوص به منظور شستشوی فرش می باشد که البته می تواند برای سطوح دیگری مانند سنگ، سرامیک و پارکت مورد استفاده قرار بگیرد. این نازل دارای دو برس بوده که پهنای نازل را پوشانده است. به منظور استفاده از نازل بایستی دو برسی که اضافی هستند به صورت خشابی در نازل قرار بگیرند. طرز کار دستگاه بدین صورت است که دستگاه با پاشش کردن با درجه 140 می تواندسطوح گوناگون را نظافت و آب حاصل را جمع آوری کرده و سزح را به طور کامل خشک نماید. به علاوه دستگاه قابلیت اضافه کردن ماده شوینده را دارد.

فرش شوی صنعتی دسیدریو دارای نازل دیگری به نام نازل وکیوم پر قدرت بوده که کاربرد فراوانی در نظافت فرش دارد. قدرت مکش این نازل وکیوم پر قدرت بسیار خوب می باشد.

دستگاه شستشوی فرش دسیدریو از نوع تک فاز صنعتی بوده و فششار بخار دستگاه 5 بار می باشد. توان کلی این فرش شوی صنعتی 3200 وات بوده و دارای توان بویلر 2000 وات است. از نظر توان مکندگی دستگاه دارای توان 1000 وات است. وزن دستگاه بدون لوازم جانبی 12 کیلوگرم بوده و دستگاه دارای امکاناتی از قبیل: سنسور قطع کن جارو برقی، بوق هشدار خالی شدن بویلر، بوق هشدار خالی شدن مخزن مواد شوینده، دمنده هوا، فیلتراسیون مخزن آب کثیف می باشد.


فرش شوی صنعتی
نظافت صنعتی
تاریخ: ۱۳۹۵/۰۴/۰۵
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر