صفحه اصلی>مقالات>قدرت نظافت فوق العاده سیستم های شستشو فشار قوی آبگرم
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
قدرت نظافت فوق العاده سیستم های شستشو فشار قوی آبگرم (تعداد بازدید : 1677)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

قدرت نظافت فوق العاده سیستم های شستشو فشار قوی آبگرم

سیستم های شستشو فشار قوی آبگرم یا واترجت مزایای بسیار فوق العاده ای را ارائه می دهند که با دستگاه نظافت صنعتی یا وسیله های دیگر مقایسه شده است. این دستگاه ها بسیار کارآمد و موثر بوده و به منظور چالش های بسیار سخت نظافتی مانند از بین بردن لکه های بسیار چرب، گریس ها، لکه های نفتی و ... از سیستم های شستشوی فشار قوی آبسرد موثر تر هستند.

سیستم های شستشوی فشار قوی آبگرم یک وسیله ایده آل و مناسب به منظور تمیز کردن سطوح سخت می باشد. این دستگاه ها با داشتن ویژگی های سطح بالا و عالی، نظافت سخت و طاقت فرسا را بسیار لذت بخش انجام داده و کار کردن با آن باعث ایجاد خستگی در اپرانورها نشود. سیستم های شستشوی فشار قوی آبگرم با داشتن دمای خروجی بالا می تواند انواع لکه های گوناگون را به راحتی از بین ببرند. این دمای خروجی بالا تضمین می کند که کل سطح محیط به سرعت و با دقت بسیار بالا تمیز و نظافت شود بدون اینکه نیاز به تلاش فیزیکی و خستگی زیاد اپراتور شود.


ارزش موثر تمیز کردن با سیستم های شستشوی فشار قوی آبگرم

استفاده از واترجت نوع آبگرم بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی می باشد. ماشین آلات نظافتی سیستم های شستشوی فشار قوی آبگرم دارای قابلیت بخار با درجه حرارت بالا می باشند. در بسیاری از موارد این قابلیت سطوح گوناگون که آلودگی ها و کثیفی های چسبنده ای دارند را نظافت و شستشو می کند.

سیستم های شستشوی فشار قوی آبگرم می تواند خواسته مدیران مراکز صنعتی و تجاری به منظور نظافت محیط خود باشند. زیرا این دستگاه ها کاملاً سازگار با محیط زیست می باشند و سرعت نظافت دوده، لکه، چربی، گریس و ... با سرعت بیشتری با این وسایل انجام می شود. از این رو این محصولات بسیار محبوب می باشند.

با ترکیب درجه حرارات بالا و توان یا قدرت دستگاه، می توان به مقابله با چالش های نظافتی در مراکز گوناگون رفت. این محصولات دارای لوازم جانبی گوناگون و درجه حرارت متغیر به منظور نظافت با کیفیت تر می باشند.

سیستم های شستشوی فشار قوی آبگرم برقی و بنزینی

برخی از تجمع آلودگی ها با استفاده از سیستم های شستشوی فشار قوی آبسرد قابل حذف نیستند. تجمع ناشی از لکه های نفتی، مواد شیمیایی، گریس ها و ... تنها با استفاده از دستگاه های آبگرم که قادر هستند خروجی ای با درجه حرارت بالا ایجاد کنند، از بین رفتنی هستند.

با تزکسیب دما و فشار بالا خروجی لکه ها چسبنده از بین می روند. معمولاً از دستگاه های فشار قوی آب یا واترجت صنعتی برقی به منظور نظافت در مراکز تجاری گوناگون استفاده می شود. نوع برقی می تواند تک فاز و سه فاز باشد.

واترجت بنزینی بدون استفاده از برق قادر است در هر جایی مورد استفاده قرار بگیرد. از این محصولات در فضای باز مورد استفاده قرار می گیرند. از جمله موارد استفاده از این دستگاه در شهرداری ها می باشد که قرار است فضای شهر را نظافت نمایند. این دستگاه ها در مراکز سربسته به علت تولید دود و سر و صدای زیاد استفاده نمی شوند.

بسیاری از دستگاه های شستشوی فشار قوی آب دارای سیستم های خاموش کننده اتوماتیک در صورت استفاده نکردن از دستگاه بعد از چند دقیقه، خاموش می شوند. همچنین شلنگ های بسیار مستحکم و قوی، خاموش کردن وسیله در صورت کمبود آب دستگاه و ... از دیگر خصوصیات این ماشین آلات می باشند.

فناوری استفاده از شلنگ های طولانی در برخی دستگاه های فشار قوی آبگرم باعث می شود راحتی استفاده از وسیله شده و به هیچ وجه افت فشار نخواهد نداشت.

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۰۴
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر