صفحه اصلی>مقالات>قیمت اسکرابر دستی
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
قیمت اسکرابر دستی (تعداد بازدید : 3699)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

قیمت اسکرابر دستی - قیمت دستگاه اسکرابر - قیمت کف شور صنعتی

قیمت اسکرابر دستی بر اساس پارامترهای گوناگون تعیین می شود. دستگاه های اسکرابر یا اسکرابر دستی دارای ویژگی های بسیار خوب و منحصر به فردی می باشد. قیمت اسکرابر دستی با توجه به اینکه یک کالای سرمایه ای محسوب می شود در قیاس با محصولات مصرفی نیز بالاتر است.

قیمت اسکرابر دستی

اگر بخواهیم چند دلیل برای تعیین قیمت اسکرابر دستی یا قیمت دستگاه اسکرابر بیان کنیم می توانیم به برند یا شرکت سازنده دستگاه و جایگاه آن در بین برنده و شرکت های خارجی دیگر، کیفیت قطعات دستگاه به چه صورتی است و از چه عناصری ساخته شده است، نوع اندازه دستگاه که می تواند اسکرابر دستی یا اسکرابر سرنشین دار باشد که در این بخش منظور زمین شوی دستی است. قیمت دستگاه اسکرابر یا قیمت اسکرابر دستی بر اساس فاکتورهای دیگر هم تعیین می شود از جمله: موتور مکنده دستگاه که می خواهد آب کثیف را پس از برس زدن از روی زمین یا کف جمع آوری کرده و به مخزن آب کثیف انتقال دهد. به علاوه موتور برس دستگاه که یکی دیگر از عوامل مهم در مشخص کردن قیمت اسکرابر دستی است بایستی مد نظر قرار بگیرد. بدنه ساخته شده زمین شوی یا کفشوی هم بسیار مهم می باشد زیرا ممکن است در محیط هایی عواملی باعث ایجاد آسیب احتمالی به دستگاه شوند. پس باید جنس بدنه این دستگاه اسکرابر صنعتی مقاومت بسیار خوبی در برابر ضربات احتمالی داشته باشد. پس می توان یکی از دیگر از عوامل تعیین کننده در تعیین قیمت اسکرابر دستی یا قیمت دستگاه اسکرابر را جنس بدنه آن دانست. بسیاری از دستگاه های شستشوی کف دارای بدنه ای مقاوم و ضد ضربه از جنس پلی اتیلن می باشند.

چند عامل دیگر در تعیین قیمت اسکرابر دستی

از جمله عوامل دیگر در تعیین قیمت اسکرابر دستی یا قیمت دستگاه اسکرابر شارژی یا برقی بودن وسیله است. دستگاه های اسکرابر شارژی یا اسکرابر باطری دار به نسبت دستگاه های زمین شوی برقی نیز دارای راندمان کاری بالا بوده و دارای محدودیتی جز در زمان اتمام شارژ باطری نیستند و پس از شارژ کردن باتری ها می توانند مدت زمان زیادی کار کنند و کار نظافت صنعتی را به انجام برسانند. چون دستگاه های اسکرابر کابلی نیز دارای سیمی در انتهای خود بوده که به برق شهری وصل شده و می تواند برای محیط هایی که دارای رفت و آمد کمی هستند مناسب می باشد. همچنین لولزم مصرفی مانند برس، تی خشک کن، برد و اتصالات و ... در تعیین قیمت اسکرابر تعیین کننده است.

قیمت اسکرابر دستی CB AMETEKقیمت اسکرابر دستی AM40قیمت اسکرابر دستی AM55
قیمت دستگاه اسکرابر AM75قیمت دستگاه اسکرابر AM110قیمت دستگاه اسکرابر AM130 New

محصولات دیگر شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز شامل سوییپر ، جارو برقی صنعتی ، واترجت صنعتی ، پولیشر صنعتی و ... می باشد.

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۲/۱۶
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر