صفحه اصلی>مقالات>ماشین آلات نظافت کف
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
ماشین آلات نظافت کف (تعداد بازدید : 1808)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

ماشین آلات نظافت کف

راهنمای خرید برای خریداران

نوع ماشین آلاتی که به منظور نظافت کف مجتمع های تجاری، اداری، فروشگاه ها و ... مورد استفاده قرار می گیرد متفاوت بوده و نوع دستگاه به ماهیت محیط، اندازه محیط، جنس سطح و بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد. تمیز کزدن یک کار سخت و در عین حال مهم می باشد و بایستی به صورت منظم انجام بگیرد تا نکات ایمنی و بهداشت آن رعایت شود. به منظور این وظیفه سنگین ( نظافت )، ماشین آلاتی وجود دارند که کار نظافت کف را با دقت و سرعت بالا انجام داده و کار را بسیار راحت کرده و باعث کاهش خستگی اپرارتورهای وسیله می شوند.

انواع ماشین آلات نظافت کف

سطح تکنولوژی و طراحی در ماشین الات نظافت کف در طول سالیان متمادی بسیار پیشرفت کرده به طوری که برای هر کار نظافتی ای که می خواهد صورت بپذیرد، دستگاهی خاص مخصوص آن وجود دارد.

به طور مثال جاروبرقی صنعتی . این دستگاه محبوب امروزه می تواند دارای سیستم فیلتراسیون بسیار پیچیده، سیستم تمیز کزدن خودکار فیلتر و ... بوده که قادر است ذره های گرد و خاک یا غبار را کنترل نماید. حتی بسیاری از این فیلترهای تولید شده دارای تایید ایمنی در مقابل مواد یا گرد و غبار خطرناک که به صورت بالقوه دارای قابلیت انفجار می باشند، هستند.

دستگاه بعدی سوییپر می باشد که در بسیاری از کارخانه ها، انبارها، فرودگاه ها، شهرها و ... دیده می شود. امروزه این ماشین الات دارای کاربدهای گوناگونی بوده و پیشرفت های چشمگیری داشته اند. به عنوان مثال این وسیله دارای برس های زیر و نرم می باشد که از برس های زبر به منظور جمع آوری رسوبات یا زباله های سنگین تر استفاده شده و از برس نرم به منظور جمع آوری رسوبات نرم تر مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این بسیاری از دستگاه های جاروب دارای سیستم تسطیخ خودکار برس ها بر روی کف یا زمین می باشند.

دستگاه بعدی اسکرابر می باشد. ( زمین شوی برقی و باطری دار ) این ماشین آلات شبیه دستگاه های سوییپر کف را نظافت می کنند..  این دستگاه ها قادر هستند شستشوی عمیق کف را با استفاده از برس، پاشش آب و مواد شوینده انجام دهند.این ماشین آلات با توجه به محیط مورد نظافت دارای راندمان های کاری متفاوت می باشند.

فهرست نکات مربوط به ماشین آلات نظافت کف

  • با کارشناسان مربوطه در مورد فضایی که قرار است نظافت شود و نوع دستگاه مشورت نمایید.
  • نوع آلودگی موجود در محیط چیست
  • مقاوم بودن دستگاه در برابر خطرات احتمالی
  • موتور دستگاه
  • حجم مخازن دستگاه
  • گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه
  • و ...

ذکر نکات دیگر علاوه بر نکات بالا به منظور خرید ماشین آلات نظافت کف وجود دارد که بسته به نظافت محیط مورد نظافت، ارزیابی های گوناگون بایستی صورت بگیرد.

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۰۹/۲۹
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر