صفحه اصلی>مقالات>مسائل لازم هنگام انتخاب جاروبرقی صنعتی
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
مسائل لازم هنگام انتخاب جاروبرقی صنعتی (تعداد بازدید : 1006)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

مسائل لازم هنگام انتخاب جاروبرقی صنعتی

اگر به دنبال خرید دستگاه جاروبرقی صنعتی به منظور نظافت محیط خود هستید، شما با انتخاب های بسیار گسترده ای روبرو هستید که با تحقیقات بسیار و مشورت با کارشناسان خبره می توانید دستگاه موردنظر را انتخاب نمایید. دستگاه های جاروبرقی صنعتی که دستگاه های محبوب و پرفروش می باشند، معمولاً دارای اندازه بزرگ تر و در انواع یک، دو و سه موتوره می باشند. دستگاه های مکنده صنعتی از نوع جاروبرقی سطلی می باشند. دستگاه های مکنده صنعتی دارای نوع آب و خاک ( خشک و تر ) می باشد. همچنین فیلترهای به کار رفته در دستگاه های وکیوم بسیار مهم هستند. در این مقاله به برخی از مسائلی که نسبت به خرید دستگاه جارو برقی صنعتی بایستی دقت فرمایید، اشاره می نماییم:

جاروبرقی-صنعتی

با جاروبرقی صنعتی چه نوع آلودگی ای را می خواهید نظافت نمایید

بایستی براساس آلودگی ای که در محیط دارد (چه خشک و چه تر)، دستگاه مناسب خود را انتخاب نمایید. آیا آلودگی های مایع را می خواهید جمع آوری کنید یا آلودگی های خشک. اگر نیاز دارید که زباله های خشک و تر را جمع آوری نمایید، بایستی از دستگاه جاروبرقی آب و خاک استفاده نمایید. در غیر اینصورت بایستی از نوع خاک به منظور نظافت محیط خود استفاده نمایید.

میزان مکش جاروبرقی

یکی از موارد مهم در انتخاب دستگاه مکنده صنعتی، میزان قدرت مکش دستگاه می باشد. دستگاه های که قدرت مکش بهتری دارند، برای انواع زباله ها مناسب می باشند.

طول عمر دستگاه

یکی از موارد مهم دیگر در انتخاب دستگاه مکنده، کیفیت دستگاه است.دستگاه هایی که دارای کیفیت بالایی می باشند، طول عمر بیشتری دارند. شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه های مکنده بسیار مهم می باشد.

میزان صدای جاروبرقی

میزان صدای دستگاه های مکنده صنعتی، یکی دیگر از مسائلی است که بسیاری از مشتریان به آنو توجه می نمایند. در برخی محیط ها نیاز است از دستگاهی استفاده نمایید که دارای صدای کمتر باشند.

حجم مخزن جاروبرقی صنعتی

حجم مخزن زباله دستگاه مکنده، یکی دیگر از مسائل مهم می باشد. حجم مخازن دستگاه جاروبرقی صنعتی از 25  لیتر شروع شده و تا مخازن 75 و حتی 100 لیتر موجود هستند.

قیمت دستگاه مکنده صنعتی

قیمت دستگاه جاروبرقی صنعتی ، برساسا عملکرد آن، حجم مخزن، نوع آب و خاک، تک و دوو و سه موتوره بودن، جنس بدنه، توان مکش و ... متفاوت می باشد.
به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره دستگاه مکنده صنعتی، با شرکت بازرگانی یشتاز تماس حاصل فرمایید.

تاریخ: ۱۳۹۶/۱۱/۱۵
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر