صفحه اصلی>مقالات>معرفی محصولات واتر جت سری HD
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
معرفی محصولات واتر جت سری HD (تعداد بازدید : 2018)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

معرفی محصولات واتر جت سری HD

محصولات واتر جت سری HD کمپانی کارچر آلمان از طراحی های بسیار عالی این کمپانی معتبر و بزرگ می باشد. دستگاه های که برای انواع کاربردهای صنعتی گوناگون تولید شده و قادر هستند نیازهای نظافتی اماکن گوناگون صنعتی را برطرف نمایند. واترجت های کمپانی KARCHER آلمان دارای ویژگی هایی می باشد که در ادامه مورد بررسی قرار می گیرد.
محصولا واتر جت سری HD

ویژگی های واتر جت های سری HD کارچر آلمان

از مهم ترین ویژگی های این نوع واترجت صنعتی مصرف کم آب، وجود فیلتراسیون و وزن کم دستگاه ها می باشد. وزن کم باعث می شود که برای هر مکانی دستگاه قابل استفاده بوده و به راحتی قابل حمل باشد.

ارگونومیک بودن و دستگاه و استفاده راحت از آن نیز از جمله ویژگی های این دستگاه ها می باشد بدین صورت که تفنگی وسیله به گونه ای ساخته و تولید شده است که کاربر در طول کار دچار خستگی نشود. خود دستگاه های سری HD کمپانی کارچر آلمان دارای مدل های تک فاز و سه فاز و آب سرد و آب گرم می باشند.

معمولاً پمپ دستگاه های وا ترجت به مرور زمان و طی کار کردن با دستگاه دچار مشکلاتی از قبیل وارد شدن گرد و خاک 
می شود. از این رو کمپانی کاشر آلمان برای حال این معضل راه حلی بسیار عالی را ارائه داده که در آن پمپ به گونه ای ساخته شده است که از وارد شدن گرد و خاک به دستگاه جلوگیری به عمل نماید.

اگر بخواهیم نمونه ای از دستگاه های واتر جت سری HD مثال بزنیم می توانیم به مدل HD 10/25 SX Plus اشاره نماییم.

در این نوع از دستگاه نظافت صنعتی دو تکتولوژی خنک کننده موتور و پمپ قرار داده شده است که باعث می شود در حین کارکرد با دستگاه، موتور داغ نشود. جنس بدنه این دستگاه دارای فشار کاری یا بار 275 ( Bar ) و دبی خروجی 1000 لیتر در ثانیه می باشد. دستگاه همچنین دارای نازل های سه حالته، نازل dirt blaster می باشد.

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:
تاریخ: ۱۳۹۵/۰۹/۱۷
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر