صفحه اصلی>مقالات>مکنده آب و خاک
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
مکنده آب و خاک (تعداد بازدید : 2099)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

مکنده آب و خاک

مکنده آب و خاک یک دستگاه فوق العاده و محبوب در کلیه اماکن های خانگی و صنعتی می باشد. دستگاه مکنده آب و خاک برای جمع آوری و جلوگیری از نشت مایعات و همچنین گرد و غبار خشک نیز استفاده می شود. بسیاری از اماکن های صنعتی از دستگاه های مکنده آب و خاک یا جاروبرقی صنعتی خشک و تر دارای تعداد موتورهای بای پس و توربینی می باشد. دستگاه های مکنده می توانند به صورت تک موتوره، دو موتوره و جاروبرقی سه موتوره باشند.  پس می توان به این نتیجه رسید که مراکزهای صنعتی به منظور نظافت صنعتی محیط مورد نظر خود نیازمند استفاده از دستگاه های مکنده آب و خاک هستند. اسن دستگاه های مکنده صنعتی یا خشک و تر می توانند دارای سری جداگانه برای نظافت آلودگی های مایعات یا جامدات باشند.

بسیاری از دستگاه های مکنده آب و خاک دارای تکنولوژی فیلتراسیون پیشرفته (HEPA) می باشند که از پخش ذرات گرد و غبار یا آلودگی ها به بیرون جلوگیری می کند.

مکنده آب و خاک

مکنده آب و خاک و برخی ویژگی های آن

مکنده آب و خاک نیز دارای کنترل پنل ساده بوده و با یک دکمه شروع به کار کرده و می تواند به راحتی نظافت را انجام دهد. برخی از دستگاه های Vacuum Claner نیز دارای فیلتری از جنس فوم برای جمع آوری مایعات و فیلتر دیگری برای جمع آوری زباله های خشک دارا می باشد. در هنگام جمع آوری مایعات توسط دستگاه های مکنده آب و خاک بایستی به این نکته توجه داشته باشد که پس از جمع آوری مایعات نشتی در محیط خود بایستی بلافاصله آلودگی تخلیه گردد تا باعث ایجاد آب راکد نگردد. بیشتر این وکیوم کلینرها نیز از نوع سطلی می باشند.

این دستگاه ها می توانند دارای تطبق پذیری و راندمان کاری بسیار بالایی هستند که می توانند در کلیه اماکن یا مرامزهای صنعتی مورد استفاده قرار بگیرند. دستگاه هایی که دارای موتور توربینی هستند قابلیت استفاده به صورت دائم کار را دارا بوده و می توانند مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار بگیرند.

شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز این افتخار را دارد تا با ارائه مشاوره و راهنمایی دلسوزانه و مسئولانه شما عزیزان را در انتخاب دستگاه های مکنده آب و خاک و دیگر دستگاه های دیگر نظیر: اسکرابر ، سوییپر ، واترجت صنعتی ، پولیشر ، بخار شوی صنعتی و ... شما عزیزان را در انتخاب صحیح دستگاه ها راهنمایی نماید.

خرید جاروبرقی صنعتی با گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله از شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز.

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۲/۰۷
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر