صفحه اصلی>مقالات>نظافت سالن های بدنسازی با دستگاه های شستشو با بخار
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
نظافت سالن های بدنسازی با دستگاه های شستشو با بخار (تعداد بازدید : 1700)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

نظافت سالن های بدنسازی با دستگاه های شستشو با بخار

نظافت سالن های بدنسازی به منظور دو هدف صورت می پذیرد. اولین هدف نظافت تجهیزات ورزشی موجود و خود مجموعه می باشد. این هدف به به حفظ ظاهر زیبای سالن یا مجموعه کمک کرده و علاوه بر این تضمین کننده افزایش طول عمر دستگاه های تناسب اندام است. هدف دوم پاکسازی پاکسازی و بهداشتی کردن کف، حمام و تجهیزات می باشند. مردم به سالن های ورزشی آمده و اولین چیزی که مد نظرشان قرار می دهند پاکیزگی سالن بدنسازی می باشد. این امر برای سلامتی آنان بسیار خوب است. از طرفی مردم احساس راحتی و شادی در یک باشگاه ورزشی آلوده را ندارند به علاوه اینکه سلامتی آنان هم به خطر می افتد. بنابراین از ذکر نکات بالا می توان نتیجه گرفت نظافت سالن های بدنسازی یکی از نگرانی های اصلی و دغدغه های صاحبان این مجموعه می باشد.

نظافت سالن های بدنسازی

با این حال نظافت مجموعه علاوه بر بخارشوی صنعتی به دستگاه های دیگری احتیاج دارد. اسکرابر و جاروبرقی صنعتی از این نوع دستگاه ها می باشند. در ادامه به نکاتی منظور استفاده از ماشین آلات نظافت صنعتی به منظور تمیز کردن سالن های بدنسازی اشاره می شوذ.

بخارشور با دمای خروجی بالا

نظافت در سالن های بدنسازی بایستی به صورت روزمره برای حفظ تجهیزات تناسب اندام صورت بگیرد و آلودگی ها و میکروب ها از روی آن ها زدوده شود. هرچه سرعت و دقت نظافت در این مجموعه ها بالاتر رود، به نفع مجموعه است. به این دلیل به منظور شستشو و پاکیزه کردن سالن بایستی از دستگاه های شستشو با بخار با دمای خروجی بالا استفاده شود تا نظافت عالی را برای این گونه محیط ها به ارمغان بیاورد. دستگاه های بخار شور با قابلیت پاشش مواد شوینده، بخار با دمای بالا و قابلیت مکندگی می توانند آلودگی ها را با سرعت جمع آوری کرده و به مخزن خود انقال دهند.

مخازن بخارشوی

دستگاه های بخارشور دارای مخازن متعددی می باشند. مخزن بویلر، مخزن مواد شوینده، مخزن جاروبرقی، مخزن رزرو آب، مخزن آب کثیف. در هنگام خالی شدن مخزن آب یا مواد شوینده دیگر نیازی به خاموشیی مجدد دستگاه نیست و کافی است بدون هیچ دغدغه ای مخازن را پر کرده و کار نظافت را ادامه بدهید. در هنگام خالی شدن مخازن بخار شور بوق هشداری به منظور اطلاع رسانی به اپراتور می باشد.

تکنولوژی ضد باکتری

یکی از ویژگی های مهم دستگاه های شستشو با بخار تکتولوژی ضد باکتری آن می باشد. خروجی دمای بالای بخار به همراه مکنده به بهداشتی بودن سالن بدنسازی بسیار کمک می کند. این دستگاه ها با داشتن نازل های گوناگون از جمله نازل کف، قادرند آلودگی ها را به مخزن آب کثیف خود انتقال دهند. بخارشور می توانند دارای فیلترهای بسیار با کیفیت بوده که ذرات در حد میکرون را هم جمع آوری می کند که به حفظ محیط و بهداشتی بودن آن کمک فراوانی می کند.

برای نظافت مجموعه، سلامتی مشتریان و شهرت خود شما باید از بهترین دستگاه های شستشو با بخار استفاده نمایید که نظافت مکانیزاسیون را انجام دهد.

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۰۲
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر