صفحه اصلی>مقالات>نظافت سطوح پلاستیک فشرده با بخارشوی صنعتی
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
نظافت سطوح پلاستیک فشرده با بخارشوی صنعتی (تعداد بازدید : 1405)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

نظافت سطوح پلاستیک فشرده با بخارشوی صنعتی

نظافت سطوح پلاستیکی فشرده بسیار مهم می باشد. زیرا هم از لحاظ زیبایی و هم از لحاظ افزایش طول عمر این سطوح و نگه داری مهم می باشد. دستگاه های بخارشوی صنعتی یا بخارشور صنعتی مکنده دار با داشتن توانایی ها یا قابلیت های بالا قادر هستند سطوح پلاستیک فشرده ( چه پولیش شده چه پولیش نشده ) را نظافت نمایند. با انجام دادن مجموعه ای از دستورالعمل ها و کارها می توان نظافت این سطوح به راحتی انجام می شود. یکی از نکاتی بایستی رعایت کنید این است که نباید گرمای زیاد بر روی هر نوع کف پوش پلاستیکی فشرده قرار بگیرد. زیرا باعث می شود بر روی بافت این سطوح تأثیر بگذارید.

در کف پوش های بسیار آلوده از دستگاه بخارشوی به همراه نازل مخصوص شستشوی این سطوح استفاده می شود. با استفاده از حرکت رو به جلو و عقب به همراه پاشش بخار و مکندگی همزمان قادر هستید نظافت مکانیزه ای به ارمغان بیاورید. قابلیت مکندگی از توانایی بسیار عالی دستگاه های بخارشوی می باشد. بسیاری از دستگاه های بخارشور صنعتی قابلیت تنظیم میزان فشار بخار را دارا بوده و دارای نازل های متنوع می باشند. با دستگاه های بخارشور قابلیت ضد عفونی و استریل کردن به راحتی انجام می شود.

معرفی دستگاه بخارشوی صنعتی به منظور نظافت صنعتی سطوح پلاستیک فشرده
بخارشوی صنعتی دسیدریو

دستگاه بخارشوی صنعتی مدل DESIDERIO ساخت کمپانی کپیتانی (CAPITANI) ایتالیا می باشد. این دستگاه دارای فشار بخار 5 بار می باشد. بویلر این دستگاه از نوع استیل ضد انفجار می باشد. بخار با پاشش بالا باعث از شل شدن چرک ها و از بین رفتن باکتری، قارچ ها، میکروب جانوران موذی می شود. در مقایسه با سایر ذستگاه های شستشو با بخار، این بخار شور دارای فیلتری از نوع آبی می باشد که باعث می شود دستگاه از فیلترهای کاغذی و پارچه ای بی نیاز باشد. این دستگاه دارای نازل های متنوع به منظور شستشو سطوح گوناگون بوده  که از جمله ای سطوح می تواند فرش، موکت، سرامیک، دیوار، شیشه و .. می باشد.

مطالب مرتبط
تاریخ: ۱۳۹۶/۰۹/۲۲
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر