صفحه اصلی>مقالات>نظافت سطوح کف چوبی
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
نظافت سطوح کف چوبی (تعداد بازدید : 1448)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

نظافت سطوح کف چوبی

کف هایی که دارای پوشش چوبی هستند به صورت گسترده در داخل و خارج محیط های استفاده شده و بسیار محبوب می باشند. همچنین شستشوی این گونه سطوح راحت تر فرش و موکت می باشد. به راحتی می توان آلودگی ها را از روی چنین سطوحی نظافت و پاک کرد. به منظور نظافت کف های چوبی از دستگاه های نظافتی مکانیزاسیون استفاده می شود. کار نظافت این گونه محیط ها بایستی یا دقت، کیفیت و سرعت بالا انجام بشود.
یکی از دستگاه های محبوب و مورد استفاده برای نظافت جاروبرقی صنعتی می باشد. این دستگاه های به صورت آب و خاک یا خشک و تر بوده و دارای توان موتور، مکش، تعداد موتور و ... متفاوت و گوناگون می باشد. این دستگاه ها معمولاً به صورت سطلی بوده و دارای مخزن زباله عمودی برای جمع آوری آلودگی ها می باشد.
دستگاه دیگری که مورد استفاده و کاربردی در نظافت صنعتی این گونه محیط ها می باشد، دستگاه اسکرابر می باشد. این دستگاه ها که دو نوع دستی و با راننده یا برقی و شارژی هستند قادر هستند با پاشش آب و همزمان شوینده و همچنین عمل برس زدن را انجام داده و سپس آب کثیف جمع آوری شده را به مخزن آب کثیف انتقال می دهد. این دستگاه ها یکی از بهترین دستگاه به منظور نظافت محیط های تجاری می باشد.
تاریخ: ۱۳۹۵/۱۲/۲۵
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر