صفحه اصلی>مقالات>نظافت سنگ فرش ها
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
نظافت سنگ فرش ها (تعداد بازدید : 1753)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

نظافت سنگ فرش ها

سنگ فرش های آجری به صورت روز افزون به جای آسفالت در بسیاری از مکان ها مانند پیاده روها، فضاهای گوناگون منازل، محوطه های مجاور به ساختمان های تجاری، مراکز شهر و ... دیده می شود و این سنگ فرش ها نما را بسیار جذاب می کنند. ظاهر زیبا و طول عمر بالای این سنگ فرش ها از ویژگی های آن می باشد. سنگ فرش آجری از انواع مواد گوناگون تولید می شود که عمده آن از بتن و خاک رس می باشد. سنگ فرش های آجری می توانند با رنگ های متنوعی که دارند، چهره شهرها و خیابان ها محوطه های مسکونی و تجاری را زیبا کنند. از این روز به منظور حفظ ظاهر سنگ فرش ها معمولاً، بایستی نظافت صنعتی به صورت منظم و به طور برنامه ریزی شده صورت بگیرد.

نظافت سنگ فرش

تجهیزات نظافت سنگ فرش ها

ابتدا بایستی سنگ فرش ها توسط دستگاه های سوییپر جارو شوند. سپس دستگاه اصلی که کار نظافت سنگ فرش ها را انجام می دهد، واترجت صنعتی نام دارد.دستگاه ها شستشوی فشار قوی آب دستگاه های نظافتی قدرتمندی می باشند که و بایستی با دقت استفاده شوند. زیرا ممکن است خط اتصال را بین سنگ فرش ها را از بین ببرد. دستگاه جت واتر بایستی در یک زاویه مناسب از سنگ فرش ها نیز قرار گرفته و شستشو به صورت متعادل در تمام سطوح سنگ فرش استفاده شود. دستگاه جت واش دارای فشارهای کاری یا bar مختلف بوده و دارای نوع های آبگرم و آبسرد می باشند.

شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز به عنوان نماینده برندهای معتبر، گستره ی وسیع و زیادی از دستگاه های واترجت را ارائه می دهد. گارانتی تمامی محصولات و دستگاه های شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز، 1 ساله بوده و این محصولات دارای خدمات پس از فروش 15 ساله می باشند. برای اطلاع از دستگاه های شستشوی سنگ فرش به بخش محصولات مراجعه فرمایید.

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۰۹/۲۹
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر