صفحه اصلی>مقالات>نظافت لوله های مسدود شده توسط واترجت صنعتی
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
نظافت لوله های مسدود شده توسط واترجت صنعتی (تعداد بازدید : 1059)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

نظافت لوله های مسدود شده توسط واترجت صنعتی فوق فشار قوی

یکی از کاربردهای دستگاه های شستشوی فشار قوی آب، نظافت لوله ها و تیوب هایی که توسط آلودگی ها و مواد گوناگون مسدود شده اند. لوله و تیوب ها رد صنایع گوناگون به منظور حمل مایعات مانند آب، مواد زائد و یقایای مواد استفاده می شوند. با گذر زمان این لوله ها دچار رسوب شده و باعث مسدود شدن آن می شوند تا برای استفاده ی مجدد آماده شوند. پس لازم است از روش های مکانیزه به منظور نظافت و شستشوی صنعتی لوله ها یا تیوب ها استفاده نمود تا سرعت، دقت و کیفیت نظافت را بالا ببرد. از دستگاه های معمولا به منظور نظافت لوله ها، دستگاه واترجت صنعتی فوق فشار قوی می باشد. این دستگاه با قدرت بالای خود انوالع آلودگی های چسینده و سخت را در لوله ها یا تیوب ها شستشو می نماید. از آنجا ممکن است آلودگی ها به دو طرف لوله ها چسبیده شوند، استفاده ار دستگاه واترجت یا کارواش صنعتی فوق فشار قوی می تواند بدون آسیب رساندن به لوله ها یا تیوب ها و دیواره های آن ها، عملیات نظافت را به انجام برساند.
واترجت-صنعتی
استفاده از دستگاه ههای فشار قوی آب بسیار از نظر زمان و هزینه مقرون به صرفه است. در صورتی که لوله ها مسدود شدند دیگر نیازی نیست بخش های لوله ها یا تیوب ها را عوض نمایید.

هنگامیکه بخش های مختلف لوله ها یا تیوب ها توسط دستگاه واترجت نظافت صنعتی شدند، بایستی بقابای باقی مانده در مکانی مناسب جمع آوری و تخلیه شوند تا دچار مشکلات متعدد نشود.
دستگاه های نظافتی کارواش یا واتر جت دارای ویژگی های و مزایای گوناگونی می باشند. در عملیات نظافت فشار کاری دستگاه حرف اول را می زند. برای نظافت آلودگی های سخت و چسبناک لوله ها باید از فشار کاری بسیار بالا استفاده نمود.میزان خروجی آب در در ساعت یا دبی از ویژگی های دیگر می باشد که برای دستگاه های فوق فشار قوی آب، بالا می باشند. در صورت دسترس به برق از دستگاه های برقی یا برقی - دیزلی استفاده می شود و در غیر اینصورت از دستگاه های نوع بنزینی یا گازوئیلی استفاده می شوند. همچنین این محصولات دارای انواع آب گرم و آب سرد می باشند.
قبل از انجام عمل نظافت بایستی محیط را آماده سازی و اایمن نمایید. به یاد داشته داشته باشید قبل از امجام عمل نظافت نیز حتماً از وسایل ایمنی استفاده نمایید به خصوص در زمان استفاده از تکنیک سندبلاست.
پس از نظافت صنعتی لوله ها یا تیوب ها آن ها کارآ»دتر بوده و قادر هستند عملیات انتقال مواد را به راحتی انجام دهند. پس لازم پیمانکاران و صاحبان صنایع استفاده از دستگاه های کارواش فوق فشار قوی را جزو اولویت های خود قرار دهند.
شرکت بازرگانی پیشتاز به عنوان نماینده های کمپانی معتبر در زمینه ارائه دستگاه های فوق فشار قوی آب، طیف وسیعی از محصولات را ارائه می نماید. به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع دستگاه های واترجت و انتخاب دستگاه مناسب با شرکت بازرگانی پیشتاز تماس حاصل فرمایید.

تاریخ: ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر