صفحه اصلی>مقالات>نظافت مراکز تجاری بزرگ دنیا
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
نظافت مراکز تجاری بزرگ دنیا (تعداد بازدید : 1560)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

نظافت مراکز تجاری بزرگ دنیا

در این مقاله به چگونگی نظافت صنعتی محیط در مراکز بزرگ تجاری و اداری می پردازیم. در این مقاله نیز برای نظافت هر بخش از محیط دستگاه نظافت صنعتی مورد نظر را معرفی می کنیم.

دستگاه پله‌برقی شوی

از دستگاه پله برقی شوی به منظور نظافت و شستشوی پله برقی و رمپ های برقی استفاده می شود. یکی از دستگاه های مورد استفاده برای این مورد جاروی پله برقی مدل HY 450 مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه اسکرابر

یکی از مهم ترین دستگاه های نظافتی که در اماکن تجاری و اداری مورد استفاده قرار می گیرد، دستگاه اسکرابر است. دستگاه اسکرابر به منظور شستشوی کف مجتمع ها مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه اسکرابر صنعتی در مدل های دستی و سرنشین دار یا زمین شوی برقی و شارژی موجود است. و معمولاٌ برای فضاهای بزرگ تر از نوع سرنشین دار استفاد می شود. شرکت CB AMETEK دارای مدل های گوناگون دستی و سرنشین دار برای نظافت محیط های تجاری و اداری می باشد.

دستگاه جاروبرقی صنعتی

دستگاه های جاروبرقی صنعتی هم از جمله وسایلی است که می تواند کاربرد بسیار گسترده ای در نظافت مجتمع های تجاری و اداری داشته باشد. شرکت بازرگان پیشتاز دارای مدل های گوناگونی از مکنده صنعتی از برند های خارجی و ایرانی می باشد.

دستگاه بخارشوی صنعتی

شرکت بازرگانی پیشتاز دارای بخارشوی صنعتی مخصوص شستشوی شیشه ها، دیوار ها، مبل و صندلی و ... می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

بخارشوی صنعتی دسیدریو ایتالیا

دستگاه‌ واترجت

شرکت بازرگانی پیشاز دارای طیف گسترده ای از دستگاه های واترجت برای استفاده در مجتمع های تجاری و اداری می باشد. معمولاً مجتمع ها دارای پارکینگ، محوطه های بیرونی، تأسیسات و ... می باشد که برای نظافت آن ها بایسنی از دستگاه های جتواتر صنعتی یا واترجت صنعتی استفاده کرد.

دستگاه‌ سویــیپر

دستگاه‌ سوییپر جهت نظافت کردن و جمع‌آوری زباله‌ها از سطح زمین در فضاهای باز مجتمع ها به کار می روند.

تاریخ: ۱۳۹۵/۰۸/۰۵
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر