صفحه اصلی>مقالات>نظافت مکانیزاسیون با دستگاه های مکنده یا جارو برقی
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
نظافت مکانیزاسیون با دستگاه های مکنده یا جارو برقی (تعداد بازدید : 1471)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

نظافت مکانیزاسیون با دستگاه های مکنده یا جارو برقی

دستگاه های مکنده یا جارو برقی صنعتی نیز امکان نظافت مکانیزه مکانیزاسیون در اماکن گوناگون صنعتی فراهم می کنند. این دستگاه ها نیز امکان نظافت و جمع آوری آلودگی آب و خاک را فراهم می کند. معمولا دستگاه های مکنده صنعتی نیز به صورت سطلی طراحی و ارائه می شوند. دستگاه های جاروبرقی صنعتی معمولاً دارای نازل های گوناگونی برای نظافت صنعتی می باشند. یک دستگاه وکیوم صنعتی از اجزای مختلفی تشکیل شده است و دارای نوع های تک موتوره، دو موتوره و جاروبرقی سه موتوره می باشد. بدنه دستگاه های مکنده یا جارو برقی بایستی به گونه ای باشد که در مقابل حوادث مختلفی که در ممکن است در محیط صنعتی اتفاق بیفتد دچار مشکل نشود. بهترین دستگاه های مکنده دارای قدرت مکش بالا و توان کاری مناسب برای نظافت و جمع آوری آلودگی ها می باشد.

نظافت مکانیزاسیون با دستگاه های مکنده

بهتر است برای نظافت صنعتی محیط خود و اینکه میزان زباله هایتان چه قدر و اینکه نوع زباله ها یا آلودگی ها چقدر باشد بایستی با کارشناسان حوزه نظافتی مشورت نمایید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. معمولاً اگر محیط خود دارای آلودگی های زیادی باشد بایستی دستگاهی را انتخاب نمایید که داری حجم مخزن زباله بالا و توان مکش بالایی باشد. در مواردی ممکن است جداسازی یا تفکیک فیلتر نیز صورت بپذیرد. طول خرطومی هم از مواردی است که بایستی مورد توجه قرار بگیرد. دستگاه های مکنده دارای موتورها یی است که می تواند به صورت بای پس یا توربینی باشد. در مواردی نیاز است که از دستگاه مکنده با موتور بای پیش و در مواردی نیاز است که از جاروبرقی دائم کار یا جاروبرقی توربینی استفاده شود. در مواردی هم با توجه به محیط که ممکن است دارای خطر انفجار باشد و مواد اتعال زا و خطرناک در ان محیط باشد حتماً از دستگاه های جاروبرقی ضد انفجار استفاده شود که این مکنده های ضد انفجار از استاندارد ATEX تبعیت می کنند. بسیاری از دستگاه های وکیوم صنعتی دارای شلنگ تخلیه بوده که می توانید آلودگی ها را در مکانی مناسب تخلیه نمایید.

دستگاه های جارو برقی شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز از کشورهای ایران و آلمان است. دستگاه های مکنده ایرانی در سه نوع تک، دو و سه موتوره، موتور دائم کار توربینی بوده و موتورهای آن از کمپانی های AEG، AMETEK و همچنین نوع دائم کار یا توربینی دستگاه ها ساخت شرکت های برتولینی، زیمنس و AEG می باشد.

تمامی محصولات و دستگاه های شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز دارای گاارنتی یک ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله می باشد.

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۲/۱۹
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر