صفحه اصلی>مقالات>نظافت مکانیزاسیون با سیستم های شستشو فشار قوی با قابلیت تولید بخار
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
نظافت مکانیزاسیون با سیستم های شستشو فشار قوی با قابلیت تولید بخار (تعداد بازدید : 1509)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

نظافت مکانیزاسیون با سیستم های شستشو فشار قوی با قابلیت تولید بخار

سیستم یا دستگاه فشار قوی آب یا واترجت آبگرم با قابلیت تولید بخار به شما یک نظافت قدرتمند ارائه می دهد. به منظور حذف لکه های بسیار سر سخت از سطوح گوناگون و مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه ها قادرند با دمای خرجی آب بالا به همراه تولید بخار نظافت صنعتی انواع محیط های صنعتی مانند: کارخانه ها، کارگاه ها، صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، آشپزخانه های صنعتی، کارواش های بزرگ و ... مورد استفاده قرار بگیرد. به هر حال این دستگاه های به صورت پرتابل یا سیار و ثابت موجود هستند. بخار کار نظافت و از بین بردن لکه ها را به راحتی انجام می دهد. دستگاه واترجت آب گرم که در دو نوع واترجت برقی و واترجت بنزینی می باشند. این دستگاه ها دارای قدرت بالا در نظافت صنعتی در محیط ها و مراکز های گوناگون صنعتی می باشند.

ها یکی از مکان هایی هستند که بایستی به طور منظم و مکانیزه شستشو و نظافت شوند. نشت مواد شیمیایی هم باعث آلودگی محیط می شود و هم می تواند سلامتی افراد و کارکنان را به خطر بیندازد. پس بایستی این گونه مکان ها به صورت مکانیزاسیون نظافت شوند تا دچار مشکل نشود. نمونه این دستگاه ها می توان به واترجت آب گرم مدل HDS1020 کارچر آلمان اشاره کرد. این دستگاه می تواند خروجی تا 155 درجه سانتی گراد تولید نماید و دارای دو مخزن برای پر کردن مواد شوینده می باشد. این دستگاه رای انجام کار خود از برق سه فاز استفاده می کند. پس بایستی مکان های مورد نظر دارای برق سه فاز باشند تا بتوان از دستگاه استفاده نمود. دبی خروجی آب دستگاه 1000 لیتر در ساعت بوده و این دستگاه واتر جت دارای فشار کاری 200 بار نیز می باشد.

تمامی محصولات شرکت بازرگانی پیشتاز دارای گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله می باشد. شرکت بازرگانی پیشتاز دارای طیف گسترده ای از محصولات نظافتی شامل: اسکرابر ، جاروبرقی صنعتی ، سوییپر ، واتر جت صنعتی ، بخارشوی صنعتی ، پولیشر و ... می باشد.

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۲/۱۴
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر