صفحه اصلی>مقالات>نظافت مکانیزه آمبولانس ها
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
نظافت مکانیزه آمبولانس ها (تعداد بازدید : 1732)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

نظافت مکانیزه آمبولانس ها

نظافت مکانیزه آمبولانس ها آشکار و واضح می باشد. با این حال، برنامه نظافت آمبولانس ها باید طبق یک برنامه صحیح به صورت منظم انجام شود. هنوز هم خطرات بالقوه باکتری های مضر در این گونه ناحیه ها که در آن بهداشت و نظافت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است وجود ندارد. برای کمک به حذف این باکتری ها و مواد مضر، دستگاه نظافت صنعتی مانند واترجت و بخارشور وجود دارند که این وظیفه را انجام می دهند، استفاده می شود.

نظافت آمبولانس

نظافت بیرون آمبولانس ها

واضح است که نظافت بیرون آمبولانس ها از نظافت داخل آن ها کم اهمیت تر است. ولی بدین معنا نیست که نظافت بیرون آمبولانس ها مهم نیست ولی با این حال به آن توجه جدی می شود. آمبولانس ها اغلب با سرعت بالا و جاده های پر تردد و شلوغ در حال رانده می شوند و رانندگان آمبولانس ها باید دید کافی را به جلو را از طریق شیشه ها اتومبیل داشته باشند. به منظور انجام این کار از دستگاه های واترجت صنعتی استفاده می شوند که دارای نوع آب گرم و آب سرد می باشد. این دستگاه ها می توانند با لوازم جانبی اضافی مانند نازل ها و برس های گوناگون کیفیت نظافت را بهبود بخشند. واترجت آب گرم می تواند با قابلیت بخاری خود به حذف خاک چسبنده از روی آمبولانس ها کمک می کند.

نظافت داخل آمبولانس ها

مرکز توجه نظافت در آمبولانس ها داخل آن می باشد. چرا که در آن باکتری های مضر با قابلیت رشد وجود دارند. بایستی تجهیزات آموبولانس از داخل برداشته و به بیرون انتقال داد هشوند و داخل به صورت کامل بری عدم هر گونه مشکل یا خطر احتمالی که ممکن است وجود داشته باشد مورد بررسی و باطرسی کامل قرار بگیرد. یکی از وسایل بسیار محبوب و مورد استفاده، جاروبرقی صنعتی مناسب آب و خاک می باشد تا بتوان کف خودرو را نظافت کرد. حتماً بعد از استفاده از یک مکنده مناسب، بایستی از یک بخارشوی صنعتی مناسب با قابلیت ها و نازل هاب گوناگون به منظور حذف آلودگی ها، باکتری ها و ... استفاده کرد. بسیاری از بخارشور های صنعتی قابلیت مکندگی و دمندگی را دارند که باعث می شود که نظافت با کیفیت تری را به ارمغان بیاورد. بسیار از این بخارشو ها قابلیت پاشش مواد شوینده را هم دارند و با قدرت بالای خود نظافت مکانیزه را به ارمغان می آورند.

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۰۹/۲۸
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر