صفحه اصلی>مقالات>نظافت مکانیزه با دستگاه بخارشوی صنعتی مکنده دار
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
نظافت مکانیزه با دستگاه بخارشوی صنعتی مکنده دار (تعداد بازدید : 1130)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

نظافت مکانیزه با دستگاه بخارشوی صنعتی مکنده دار

بخارشوی صنعتی مکنده دار نوعی از مکنده آب و خاک بوده که با استفاده از بخار با درجه حرارت بالا به همراه پاشش مواد شوینده قادر است سطوح گوناگون را نظافت صنعتی نماید. بخارشوی صنعتی مکنده دار به عنوان یک دستگاه نظافتی، راه جل بسیار خوبی برای کسانی می باشد که به کنه، گرد و غبار، ذرات مشابه کوچک حساسیت یا آلرژی دارند یا دچار مشکلات تنفسی می باشند. همچنین ضد عفونی کردن و و نابود کردن حشرات موذی با دستگاه های شستشو با بخار به راحتی انجام می شود.

میزان درجه حرارت بخار دستگاه های بخارشور و میزان پاشش بخار نیز متفاوت است. بخار با درجه حرارت باعث شل شدن چرک ها، ضد عفونی کردن محیط، از بین رفتن جانداران موذی و در نهایت نظافت بسیار عالی محیط می شود.

با استفاده بخار فوق العاده گرم دستگاه بخارشوی، سطوح گوناگون کاملاً نظافت می شوند. دستگاه بخارشوی صنعتی با داشتن قابلیت مکندگی آب و خاک، خشک شدن سریع و مکانیزه سطوح را برای شما به ارمغان می آورد.

دستگاه های شستشو با بخار یا بخارشور دارای بخار بسیار داغ می باشند. پس بایستی هنگام استفاده از این دستگاه ها مراقب باشید. هنگام نظافت سطوح حساس مرافب باشید. چون ممکن است این سطوح دارای منافذی باشند و در مقابل بخار از خود واکنش نشان دهند.اگر بخواهیم مثالی بزنیم اگر سطح کف، چوب سخت باشد و این سطح دارای منافذ باشد، ممکن است بخار باعث پوسیدگی شود.حتماً قبل ار استفاده از دستگاه های بخارشوی صنعتی مکنده دار فیلم آموزشی یا دفترچه آموزشی استفاده از دستگاه و قابلیت دستگاه به منظور نظافت انواع سطوح را حتماً مشاهده و مطالعه فرمایید.

دستگاه های شستشو با بخار دارای قابلیتی به نام پاشش مواد شوینده می بانشد. حتماً برای جلوگیری از آسیب به دستگاه از مواد شوینده غیر اسیدی استفاده نمایید. پاشش مواد شوینده می تواند به همراه بخار به صورت همزمان انجام شود. مواد شوینده تأثیر بسیار زیادی بر کیفیت کار نظافت و شستشو انواع سطوح می گذارند.

به منظور عدم آسیب رسیدن به موتور دستگاه های بخارشوی صنعتی مکنده دار از فیلترهای آبی استفاده می کنند. استفاده از فیلترهای آبی یک صافی بسیار قدرتمند محصوب شده و از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشد.

نظافت مکانیزه با دستگاه بخارشوی صنعتی مکنده دار DESIDERIO ایتالیا

بخارشوی-صنعتی-مکنده-دار

دستگاه بخارشوی صنعتی مکنده دار دسیدریو ایتالیا ساخت کمپانی یا شرکت معروف CAPITANI ایتالیا می باشد. بویلر این دستگاه از جنس استیل ضد انفجار می باشد. میزان پاشش بخار این دستگاه ایتالیایی 5 بار بوده و میزان درجه حرارت بخار، 140 درجه سانتیگراد می باشد. ابعاد مناسب و راحتی در حمل و نقل یا جابجایی دستگاه، از ویژگی های بارز این دستگاه بخارشوی می باشد. حجم مخازن آب رزرو و مواد شوینده دستگاه 1.8 لیتر می باشد. همانطور که ذکر شد، این دستگاه دارای جاروبرقی آب و خاک با قدرت 1000 وات می باشد که خشک نمودن سریع انواع سطوح مانند ( فرش، موکت، سنگ، سرامیک و ... ) را برای شما به ارمغان خواهد آورد. به منظور نظافت انواع سطوح، این دستگاه دارای نازل های بسیار حرفه ای، متنوع و کاربردی است. در صورت اتمام مخازن آب تمیز و مواد شوینده، دستگاه دارای بوق هشدار مخصوص می باشد.

مطالب مرتبط
  1. دستگاه مبل شویی
  2. دستگاه فرش شویی
  3. دستگاه موکت شویی
تاریخ: ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر