صفحه اصلی>مقالات>نظافت مکانیزه با دستگاه های بخار شور
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
نظافت مکانیزه با دستگاه های بخار شور (تعداد بازدید : 1064)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

نظافت مکانیزه دستگاه های بخار شور

دستگاه های بخار شور نیز دارای کاربردهای گوناگونی به منظور نظافت و شستشوی مکانیزه می باشند. این گونه دستگاه های نظافتی دارای توان کاری بالا به مدت چندین ساعت، قدرت بی نظیر، تکنولوژی های پیشرفته می باشند. دستگاه های بخارشوی صنعتی قادرند با کیفیت، دقت و سرعت بالا نظافت را انجام دهند. این دستگاه ها بیشتر نیازهای نظافتی محیط شما را برطرف می کنند. بخار با درجه حرارت بالا ( مثلاً 140 درجه) باعث متحرک و شل شدن چرک شده و باکتری ها و مواد مضر را از بین می برد.

نظافت مکانیزه فرش، موکت و مبل با دستگاه های بخارشور

عوامل متعددی باعث آلودگی فرش و موکت می شوند. فرش و موکت نیاز به نظافت روزانه و با برنامه ریزی منظم دارند. این آلودگی ها ممکن است باعث بیماری و ایجاد آلرژی در محیط می شوند. دستگاه های بخارشور با توانایی ها و قدرت بالای خود می توانند نظافت با کیفیتی را برای شما به ارمغان بیاورند. دستگاه های شستشو با بخار 140 درجه سانتیگراد به همراه پاشش مواد شوینده ابتدا سطوح فرش و موکت را شسته، سپس به وسیله قابلیت جاروبرقی یا مکندگی همزمان قادر هستند آلودگی ها را از عمق تار و پود فرش بیرون بکشند و به مخزن آب کثیف نیز انتقال دهند. محصولات بخار شوی بایستی به منظور حمل و نقل و جابجایی دارای چرخ های روان و راحت باشند. نازل های متنوع شستشوی فرش و موکت برای دستگاه های بخارشوی از ویژگی ها یا قابلیت های بسیار بالا این محصولات محبوب و پرفروش است. بسیاری از دستگاه های شستشو با بخار دارای نازب مخصوص برای شستشوی مبلمان یا صندلی می باشند که این نازل انواع مبلمان با جنس های گوناگون را نظافت صنعتی می کند.

معرفی دستگاه بخار شور مدل DESIDRIO ایتالیا

بخارشور صنعتی مدل DESIDERIO ساخت شرکت هیر CAPITANI می باشد. این دستگاه دارای قابلیت پاشش فشار بخار 5 بار به میزان 140 درجه سانتیگراد بوده و از 4 سیستم دمنده ی بخار، سیتم پاشش مواد شینده، مکندگی و دمندگی همزمان بهره مند می باشد. شما عزیزان با این دستگاه مکانیزه ایتالیایی قادر خواهید بود سطوح فرش، موکت، سرامیک، سنگ، شیشه، پرده، مبلمان و صندلی، دیوار، تجهیزات صنعتی در کارخانه ها و .... را نظافت نمایید.

نظافت مکانیزه با بخار شور مطالب مرتبط
تاریخ: ۱۳۹۶/۰۹/۱۴
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر