صفحه اصلی>مقالات>نظافت مکانیزه مبلمان حذف دوده و مواد آلرژی زا
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
نظافت مکانیزه مبلمان حذف دوده و مواد آلرژی زا (تعداد بازدید : 1327)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

نظافت مکانیزه مبلمان حذف دوده و مواد آلرژی زا

دستگاه های شستشوی مبلمان یا صندلی در درجه اول به منظور حفظ نظافت در ناحیه های تجاری، سینماها، سالن های کنفرانس، مدارس، دانشگاه، کتابخانه ها، منازل و ... مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه ها قادر هستند انواع مبلمان با جنس های گوناگون را نظافت نمایند. شما بایستی از دستگاه های مخصوص شستشوی فرش و موکت به منظور شستشوی آن ها استفاده نمایید. البته ذکر این نکته ضروری است که دستگاه های شستشوی فرش و موکت دارای نازلی مخصوص به منظور شستشوی مبلمان و صندلی می باشند.

نظافت مکانیزه مبل

سطوح مبلمان می توانند با استفاده از بخارشوی که قابلیت پاشش بخار با درجه حرارت بالا را دارند نظافت شوند. این دستگاه های شستشو با بخار قابلیت پاشش همرمان ماده شوینده به همراه بخار را دارند. این دستگاه ها همچون دستگاه های مخصوص شستشوی مبلمان یا صندلی دارای راندمان کاری و بهره وری بالا هستند.

دستگاه های شستشوی مبلمان و بخارشور بسیار متنوع بوده و می توانند برای کاربردهای دیگری نظیر صندلی، میز و قفسه ها استفاده شوند. دستگاه ها یا تجهیزات شستشو با بخار و فرش شوی می توانند به مظنور نظافت ناحیه هایی نظیر کف، کاشی ها، سینک) آشپزخانه ها و ... می تواند مورد استفاده قرار بگیرد و آلودگی ها و مواد حساسیت زا را از بین ببرند. به منظور شستشوی این گونه ناحیه ها دستگاه های شستشو دارای نازل های متنوع و گوناگون می باشد.

شما بایستی در انتخاب دستگاه موردنظر دقت کرده و به پارامترهای گوناگونی توجه فرمایید.

دستگاه های شستشوی مبلمان و صندلی دارای ابزارهای جانبی ای می باشند که همراه دستگاه نیز ارائه می شوند که به نظافت مکانیزه کمک می کنند. این دستگاه ها دارای برس و نازل هایی می باشند. این دستگاه ها شستشوی انواع و اقسام مبلمان را با کیفیت و دقت بالا انجام می دهند. ابزاری نظیر نازل شستشوی کف (به خصوص در دستگاه های شستشوی مبل با بخار) دارای اشکال و اندازه های گوناگونی می باشند. این نازل ها می توانند به شکل کروی، مثلثی و ... باشند و ناحیه های گوناگون از جمله گوشه ها، زیر مکان هایی که امکان عبور وجود ندارد و ... مورد استفاده قرار بگیرند. استفاده از دستگاه های شستشو با بخار و دستگاه های فرش شوی و موکت شوی می توانند در زمان و هزینه مقرون به صرفه باشند.

استفاده از قابلیت مکندگی در دستگاه های شستشو مبلمانی که از بخار استفاده می کنند

امروزه بسیار از دستگاه های بخارشوی صنعتی برندهای معتبر دارای قابلیت مکندگی می باشد. اصطلاحاً به این دستگاه ها بخارشوی مکنده دار یا بخارشوی جاروبرقی گفته می شود. این دستگاه ها به صورت اب و خاک یا خشک و تر می باشد و آلودگی ها را به مخزنی مخصوص که برای جمع آوری آب کثیف جمع آوری شده می باشد. این دستگاه های شستشو با بخار آلودگی ها را از فرش و موکت بیرون می کشد.

همچنین دستگاه های بخارشو دارای فیلترهای پیشرفته می باشند.

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۶/۰۱/۳۱
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر