صفحه اصلی>مقالات>نظافت وسایل نقلیه
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
نظافت وسایل نقلیه (تعداد بازدید : 1685)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

نظافت وسایل نقلیه

نظافت وسایل نقلیه توسط گستره زیادی از دستگاه های نظافتی که این کار را انجام می دهند، صورت می گیرد.

نظافت وسایل نقلیه - نمای بیرونی آن

نظافت وسایل نقلیه

یکی از ناحیه های واضح و آشکار به منظور نظافت وسایل نقلیه، نمای بیرونی آن می باشد. نوع آلودگی هایی که بر روی وسایل نقلیه قرار می گیرند در بسیاری از موارد بسیار چسبنده بوده و نیاز است که این آلودگی ها با وسال خاص حذف شوند. به منظور انجام این وظیفه هیچ دستگاهی بهتر از واترجت صنعتی یا دستگاه شستشوی فشار قوی آب به منظور نظافت آلودگی های نمای بیرونی وسایل نقلیه نمی باشد. این دستگاه ها در اندازه های گوناگون و مختلف بوده و می تواند آب گرم و آب سرد باشد. این دستگاه ها معمولاً به صورت سیار یا قابل حمل می باشند. این وسایل دارای نازل های گوناگون، برس های گوناگون و ... به منظور نظافت مکانیزه و با کیفیت تر نماهای بیرونی وسایل نقلیه می باشد. این دستگاه ها دارای فشارهای کاری گوناگون و دارای دبی ( میزان آب خروجی از دستگاه واترجت ) های گوناگون می باشد.

نظافت وسایل نقلیه - داخل آن

نظافت وسایل نقلیه با بخارشوی

داخل وسایل نقلیه هم از ناحیه های بسیار مهم برای نظافت و شستشو می باشد. صندلی های وسایل نقلیه، سقف، کفی خودرو، داشبوردها، رودری از جمله ناحیه هایی هستند که با دستگاه های بخارشوی صنعتی شستشو و نظافت می شوند. دستگاه های بخار شوری که برای نظافت توشویی وسایل نقلیه مورد ساتفاده قرار می گیرند بایستی دارای ویژگی هایی از قبیل: سیستم دائم کار بخار، فیلتر آبی، مکندگی قوی به منظور جمع آوری آب کثیف، مخزن مواد شوینده و ... می باشد. این دستگاه قابلیت حذف کامل باکتری های موجود در درون وسیله نقلیه می باشد.

در بسیاری از وسایل نقلیه نیاز است که که موتور شستشو و نظافت شود. بدین منظور می توان از دستگاه بخارشوری که دارای نازل مخصوص موتورشویی است استفاده کرد. این نازل مخصوص دارای قابلیت پاشش مواد شوینده بوده و نظافت باکیفیتی را به ارمغان می آورد. البنه از دستگاه های فشار قوی آب می توان به منظور شستشوی موتور استفاده نمود.

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۰۹/۳۰
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر