صفحه اصلی>مقالات>نظافت پارکینگ ها با دستگاه های جاروی محوطه
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
نظافت پارکینگ ها با دستگاه های جاروی محوطه (تعداد بازدید : 1610)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

مزایای استفاده از دستگاه های جاروی محوطه در نظافت پارکینگ ها

پارکینگ ها و پیاده روها از اماکنی می باشند که در معرض بیشتر زباله ها و آلودگی ها می باشند. این گونه ناحیه ها برای نظافت بسیار مهم می باشند. چون از نظر زیبایی هم چهره شهر را تحت تاثیر قرار می دهد و هم باعث بهداشت و سلامت جامعه می شود.  معمولاً محوطه ی پارکینگ ها پر از آلودگی های روی هم ریخته، برگ، بسته بندی های مواد غذایی، ته سیگار، شیشه های شکسته، گریس، دوده و بسیاری آلودگی های دیگر می باشد. بایستی نظافت پارکینگ ها چه در فضاهای بیرونی و چه در گارکینگ های مجتمع های تجاری و اداری بایستی طبق برنامه منظم و دقیق صورت بگیرد. امروزه برای نظافت این زباله ها یا آلودگی ها از دستگاه های مکانیزه شستشو و نظافت استفاده می شو که توانایی بالایی در تمیز نگه داشتن پارکینگ ها و پیاده روها دارد. این گونه دستگاه های نظافت صنعتی هم سرعت نظافت و هم دقت و هم کیفیت را بالا برده و این خود باعث بهره وری و صرفه جویی  می شود. حفظ و نگه داری تمیز گارکینگ ها در اماکنی مانند مراکز خرید، وزارتخانه ها، مجموعه های تجاری - اداری، مدارس، بازارها، بیمارستان ها، نمایندگی های خودرو، فروشگاه های مواد غذایی و بسیاری کسب و کار دیگر اصلی اساسی و مهم است.

با استفاده از دستگاه های مکانیزه نظافت سوییپر می توانید به این مهم دست پیدا نمایید. دستگاه های سویپر یا جاروی محوطه که می توانند در دو نوع خودرویی ( با راننده ) و دستی باشند مجهز به یک یا دو برس با کیفیت بالا بوده که این برس ها به صورت دوار می چرخند و هنگامی که به زباله ها می رسند آن ها را به یک مخزن مرکزی یا مخزن زباله انتقال داده تا بعداً در جای مناسب بتوان آلودگی ها یا زباله ها را تخلیه کرد. معمولاً برای نظافت پارکینگ ها از سوئیپرهای با راننده یا خودرویی استفاده می کنند که این دستگاه ها دارای راندمان های کاری بسیار بالا می باشند. این دستگاه های دارای سرعت های گوناگونی بوده و بایستی به صورت ارگونومیک طراحی شده باشند تا اپراتور حداکثر رضایت در کار با دستگاه یا وسیه داشته باشد.

مزایای استفاده از دستگاه های جاروی محوطه در نظافت پارکینگ ها

دستگاه های جدید دارای یک دمنده قوی بوده که با استفاده از این قابلیت می توان ناحیه هایی که دستگاه نمی تواند دسترسی پیدا کند را با استفاده از دمنده در جلوی دستگاه یا وسیله قرار داد و سپس عمل برس زدن و مکندگی توسط دستگاه انجام شود.

استفاده از سدتگاه های جاروی محوطه کمک به افزایش عمر پارکینگ ها می شود. شن و  ماسه، گرد و غبار و دیگر زباله ها باعث فرسایش و آسیب پارکینگ ها و پیاده روها شود و بایستی به منظور جلوگیری از این اتفاق از این گونه دستگاه ها استفاده نمود.

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۷
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر