صفحه اصلی>مقالات>نظافت پارک ها و مناطق تفریحی با دستگاه های واترجت
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
نظافت پارک ها و مناطق تفریحی با دستگاه های واترجت (تعداد بازدید : 1076)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

نظافت پارک ها و مناطق تفریحی با دستگاه های واترجت

پارک ها و مناطق تفریحی، اماکنی هستند خانواده بیشتر اوقات فراغت خود را درآین گونه مکان ها می گذرانند. مکان ها تفریحی با توجه به وسعت خود دارای بخش ها جذاب و سرگرم کننده ای می باشند. پارک ها و مناطق تفریحی محل بازی کودکان به همراه والدین، جشن ها، مراسم ها، ورزش و ... می باشند. پارک ها و اماکن تفریحی به صورت عمومی استفاده می شود. پس در نتیجه این محیط ها مستعد آلودگی می باشند. اماکن تفریحی که به شدت توسط افراد مورد استفاده قرار می گیرند، به خصوص در  فصول گرم سال، بایستی به منظور رعایت بهداشت و پاکیزگی، توسط دستگاهه ای مخصوص و مکانیزه، نظافت صنعتی شوند. شستشوی بخش های مختلف پارک ها و اماکن تفریحی با توجه به میزان آلودگی متفاوت است. در بخش های که آلودگی بسیار است می بایست زمان بیشتر و در بخش هایی که آلودگی کمتر است، میزان زمان کمتری بایستی صرف نمود.
یکی از دستگاه های مورد استفاده به منظور نظافت صنعتی پارک ها و اماکن تفریحی، استفاده از دستگاه های کارواش یا واترجت صنعتی می باشد. در ادمه به برخی نکات کلیدی نظافت برخی بخش های مختلف محیط های تفریحی اشاره می شود:

دستگاه واترجت صنعتی کارواش صنعتی

نظافت نیمکت ها یا صندلی ها

نیمکت ها در بخش های مختلف پارک وجود دارند. تصور کنید که بر روی آن ها چچیزهای مختلفی مانند آدامس چسبیده شده باشد. با دستگاه های نظافت صنعتی به خصوص کارواش می توانید نیکت ها یا نشیمنگاه ها را شستشو نمایید. به عنوان مثال 1 الی 2 دوبار در هر فصل. پس از عملیات شستشو افراد به راحتی و با اطمینان خاطر از صندلی ها استفاده نمایند.

نظافت آلاچیق ها

آلاچیق ها هم بخش هایی هستند که داخل پارک ها و بقیه مناطق تفریحی وجود داشته و در معرض آلودگی های بسیار هستند. به عنوا مثال چسیبدن مواد غذایی، وجود ته سیگار، پوست تخمه و ... باعث آلودگی و زشت شدن این مکان ها می شود. پس بایستی با دستگاه های کارواش بدنه آلاچیق ها و کف آن ها را نظافت صنعتی نمایید.

نظافت باربیکیو ها

باربیکیوهای موجود در پارک ها و اماکن تفریحی بیشترین میران استفاده را در بین خانواده ها به منظور کباب کردن دارند. استفاده مکرر باربیکیوها باعث کثیفی آن ها می شوند. پس بهتر است به منظور بهداشتی کردن آن ها، به صورت منظم و آن ها را با دستگاه های مخصوص نظافت نمایید.

نظافت زمین های بازی مانند زمین های فوتبال، تنیس، بسکتبال، گلف

وجود آلودگی های و لکه های موجود بر روی سطوح کف زمین های بازی علاوه بر داشتن ظاهر زشت و غیر بهداشتی، باعث لغزندگی برای افراد می شود. یکی از کاربردهای دستگاه های کارواش صنعتی نظافت این سطوح است.

نظافت تجهیزات و وسایل بدنسازی و تجهیزات بازی

امروزه در بیشتر پارک ها وسایل بدنسازی به منظور استفاده عموم گذاشته شده است. افراد بسیاری از این دستگاه استفاده می نمایند. همچنین وسایل بازی ای در پارک ها یا مناطق تفریحی وجود دارند که بچه ها از آن ها استفاده می نمایند. مسلماً پس از مدتی این وسایل دچار کثیفی می شوند و لکه ها و میکروب هایی سطوح آن ها فرا می گیرد. با توجه به موارد گته شده، استفاده از دستگاه کارواش به منظور نظافت تجهیزات بدنسازی و بازی توصیه می گردد. به خصوص اگر یاز باشد بایستی دستگاه قابلیت پاشش مواد شوینده به منظور نظافت هرچه با کیفیت تر تجهیزات داشته باشد.

نظافت پارکینگ ها

پارکینگ ها از جمله محیط هایی هستند که در معرض آلودگی های زیادی می باشند. الودگی هایی مانند لکه های روغنی، بنزین و ... باعث الوه شدن کحیط پارکینگ می شود. دستگاه واترجت نیاز شما در نظافت صنعتی کف پارکینگ ها فراهم می کند.

تاریخ: ۱۳۹۶/۱۱/۲۹
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر