صفحه اصلی>مقالات>نظافت کامیون ها با دستگاه های نظافتی
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
نظافت کامیون ها با دستگاه های نظافتی (تعداد بازدید : 1379)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

نظافت کامیون ها با دستگاه های نظافتی

انواع گوناگونی از دستگاه های نظافتی به منظور نظافت و شستشوی کامیون ها یا ماشین آلات سنگین وجود دارد. این ماشین آلات می توانند کامیون، تراکتور، تریلر و ... باشند که بایستی نظافت این ماشین آلات طبق یک برنامه ریزی منظم صورت بگیرد. هر دستگاه نظافت صنعتی ای نیز کاربرد خاص خود را دارد و متناسب با آن می تواند کار نظافت را انجام دهد. با توجه به آلودگی ای که ممکن است بر روی این ماشین آلات باشند استفاده از دستگاه های نظافتی  نیز می تواند گوناگون باشد. قبل از خرید بایستی به پرسش هایی در زمینه انتخاب دستگاه های نظافتی پاسخ دهید. آلودگی ها می تواند از نوع روغن، چربی، گریس، دوده و ... باشند. یکی از دستگاه های مورد استفاده به منظور نظافت این ماشین آلات دستگاه های واترجت صنعتی می باشد. دستگاه های فشار قوی آب می توانند دارای دو نوع آب گرم و آب سرد بوده و این دستگاه ها می توانند با توجه به آلودگی موردنظر انتخاب می شوند. همچنین تقسیم بندی دیگر می تواند به صورت تک فاز و سه فاز می باشد. دستگاه های سه فاز برای اماکنی استفاده می شوند که دارای برق سه فاز باشند.
روغن یکی از آلودگی هایی است که معمولاً بر روی این ماشین آلات قرار می گیرد. برای حذف چنین آلودگی هایی نیز از دستگاه های فشار قوی آب معمولاً از نوع آب گرم استفاده می شود. دستگاه های آب گرم با تولید درجه حرارت بالا، قابلیت چربی زدایی را دارند. پس استفاده از این دستگاه ها به منظور نظافت ماشین آلات به شدت توصیه می شود.
به منظور افزایش کیفیت نظافت از مواد شوینده به همراه پاشش آب استفاده می شود که باعث می شود که نظافت با کیفیت، دقت و سرعت بالا انجام بپذیرد.
قابلیت سیار یا متحرک بودن یکی از ویژگی های بارز دستگاه های فشار قوی آب می باشد. این دستگاه با داشتن چرخ های روان قابلیت حرکت در مکان های گوناگون را داشته و می توانند نظافت مکانیزه انجام بدهند.
یکی از ویژگی های بارز دستگاه های جت واتر بدنه آن ها می باشد. بدنه دستگاه ها بایستی مقاوم و در برابر ضربات از خود پایداری و مقاومت نشان بدهد تا در محیط های پر خطر دچار آسیب احتمالی نشود. بدنه دستگاه های واترجت یا از جنس استیل یا از جنس پلی اتیلن دو جداره، مقاوم و منعطف است.
تمامی محصولات شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز دارای گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله می باشد. شرکت بازرگانی پیشتاز محصولات دیگری از جمله اسکرابر ، سوییپر ، جاروبرقی صنعتی ، پولیشر ، پله برقی شوی و ... را ارائه می دهد.
تاریخ: ۱۳۹۵/۱۲/۲۸
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر