صفحه اصلی>مقالات>نظافت کف سطوح سخت
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
نظافت کف سطوح سخت (تعداد بازدید : 1560)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

نظافت کف سطوح سخت

تمیز کردن و نظافت سطوح کف بخش مهمی در مراکز صنعتی بزرگ و کوچک می باشد. متناسب با این وظیفه سنگین طیف بسیار گسترده ای از ماشین آلات نظافتی به وجود آمدند که بسیار کارآمد بوده و باعث بهره وری شده و همچنان باعث صرفه جویی در زمان و هزینه های مراکز صنعتی می شود. از بسیاری از جهات این ماشین آلات نظافتی به منظور شستشوی کف شبیه به هم عمل می کنند ولی دارای تفاوت های می باشند. این وسایل اسکرابر و سوییپر نام دارند.

نظافت کف سطوح سخت با جاروبرقی صنعتی

در هنگام فکر کردن درباره نظافت سطوح کف از جنس سخت، بسیاری از ما درباره جاروبرقی صنعتی نمی اندیشیم. مکنده در انواع تک موتوره، دو موتوره و جاروبرقی سه موتوره است. در حالی این ماشین آلات در مراکز صنعتی می توانند نقشی حیاتی را به عمل برسانند و بازی کنند. ظرفیت های بزرگ این وسایل، موتورهای پر قدرت ( توربینی، سه فاز و چند موتوره ) ، سیستم های فیلتراسیون پیشرفته، سیستم مکندگی بسیار قوی و ... از ویژگی های بارز این ماشین آلات نظافت صنعتی می باشد. بسیاری از این مکنده های صنعتی دارای قبالیت جمع آوری آب و خاک را داشته و همچنین در اماکنی که ذرات خطرناک وجود داشته و این ذرات قابلیت انفجار را داشته باشند از سیستم های مکنده ای که قابلیت ضد انفجار داشته استفاده می شوند.

نظافت کف سطوح سخت با سوییپر

سوییپر یا دستگاه جاروب محوطه می تواند به منظور جمع آوری ذرات ریز و زباله های بزرگ مورد استفاده قرار بگیرد. اگر جنس سطح کف سخت باشد باید از برس های زبر به منظور جمع آوری آلودگی ها استفاده شود. این برس ها می توانند در یک یا دو طرف وسیله واقع شوند. با توجه به فضای مورد نظافت، نوع دستگاه جارو محوطه نتفاوت می باشد.

نظافت کف سطوح سخت با اسکرابر (زمین شوی)

در ظاهر این دستگاه های کفشور یا اسکرابر صنعتی شبیه به سوییپر می باشند. ولی دارای عملکردی متفاوت هستند. این دستگاه ها به صورت زمین شوی برقی و کف شوی باطری دار هستند. در این وسیله آب و مواد شوینده پس از انتقال به برس و بر روی کف توسط برس دوار سایش داده شده و توسط مکنده ای که در پشت دستگاه زمین شوی قرار داده شده آب کثیف به مخزن آب کثیف انتقال داده می شود. پس از پر شردن مخزن آب کثیف نیاز است که دستگاه به مکانی مناسب برده تا آب کثیف را تخلیه نماییم.

نظافت کف سطوح سخت

لیست محصولات و مقالات مرتبط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز:

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۰۱
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر