صفحه اصلی>مقالات>نوآروی و پیشرفت در دستگاه های شستشوی زمین
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
نوآروی و پیشرفت در دستگاه های شستشوی زمین (تعداد بازدید : 1015)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

نوآروی و پیشرفت در دستگاه های شستشوی زمین

امروزه دستگاه نظافت و شستشوی زمین دارای طیف گسترده ای بوده و دارای انواع و اقسام گوناگونی می باشند. این دستگاه ها نگرانی ها و مشکلات مربوط به بهداشت محیط و سلامتی افراد را از بین برده و راه حل بسیار خوب و مناسبی به منظور مواجه با چالش های نظافتی می باشند. همچنین هزینه تعمیر و نگهداری این دستگاه ها پایین می باشد.

میزان صدای کم، ارگونومیک بودن، سهولت استفاده و مانور پذیری بالا برخی از ویژگی دستگاه های زمین شوی امروزی می باشند. به عنوان مثال در محیط های بیمارستانی و درمانی میزان سطح صدای دستگاه بسیار حائز اهمیت می باشد. از این رو مدیران بیمارستان ها به منظور خرید دستگاه اسکرابر (زمین شوی)، این ویژگی را جزو اولویت های خود قرار می دهند. همچنین دستگاه انتخابی برای این گونه محیط های حساس بایستی بهداشتی بودن محیط را تضمین نماید تا از نظر سلامتی برای افراد ایجاد مشکل نکند. سازگار بودن با محیط زیست دستگاه های زمین شوی شما را از استفاده از مواد شیمیایی مضر و خطرناک بی نیاز می کند. مواد شیمایی ای که ممکن است سلامتی افراد را به خطر انداخته و کار نظافت را دچار مشکل کند و به سطح آسیب برساند. همچنین استفاده از مواد شیمیایی برای کسانی که مشکلات تنفسی، حساسیت یا آلرژی دارند، مناسب نمی باشد. دستگاه های نظافت کف کار ششستشوی زمین را با استفاده از آب و مواد شوینده انجام می دهند.
دستگاه شستشوی زمین

افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها  با دستگاه های زمین شوی

کارشناسان حوزه صنعت نظافت خاطر نشان می کنند که دستگاه شسنشوی کف مکانیزه که از آخرین تکنولوژی ها بهره می برند، علاوه بر افزایش کارایی و بهره وری، باعث کاهش هزینه های اضافی در محیط های صنعتی می شود. نظافت سریع، با کیفیت، دقیق و ایجاد محیطی عاری از هرگونه آلودگی از قابلیت های دستگاه های شستشوی کف می باشد. برسی که کار نظافت و شستشوی سطح را انجام می دهد از نوع دیسکی و رولی می باشد که دارای تفاوت هایی با هم می باشند.

انواع دستگاه های شستشوی زمین

دستگاه های مکانیزه شستشوی کف ( اسکرابر ) دارای انواع دستی، با راننده و کاربر ایستاده می باشند که هر کدام بسته به محیط موردنظر، مورد استفاده قرار می گیرند. دستگاه های نوع دستی خود به دو نوع برقی و شارژی تقسیم بندی می شوند. از نوع برقی در محیط های خلوت و از نوع شارژی برای محیط هایی که پر رفت و آمد هستند، استفاده می شود. در محیط هایی با مساحت های بزرگ از دستگاه های سرنشین دار و کاربر ایستاده استفاده می شود. این دستگاه ها دارای حجم مخازن آب تمیز و آب کثیف حجیم، پهنای شستشو و خشک کنندگی بالا و باطری های قدرتمند می باشند. نکته قابل توجه در انواع دستگاه های زمین شوی ، قابلیت مانور بالای این دستگاه ها در محیط های تنگ و باریک است. به عنوان مثال در رستوران ها و کافی شاپ ها، صندلی های و میزها موانعی هستند که در نظافت و شستشوی کف وجود دارند. بدین منظور در نوع های خاصی از دستگاه های زمین شوی دستی، قابلیت مانور پذیری بالا باعث می شود که حرکت بین صندلی ها و میزها به راحتی صورت گرفته و خشک کردن کف به راحتی صورت بگیرد. حتی برخی از این دستگاه قابلیت نظافت به صورت دنده عقب را دارند.

پایدار و ایمن

نظافت آسان با حداقل صدا، قابلیت مانور پذیری فوق العاده، بدنه مستحکم و مقاوم در محیط های خطرناک، افزایش کیفیت و سرعت و ارتقا سطح بهداشت و سلامتی افراد محیط، از مواردی هستند که باعث افزایش پایداری و ایمنی می شوند.

شرکت بازرگانی پیشتاز به عنوان نماینده رسمی چند برند معتبر جهانی، محصولات خود با گارانتی یکساله و خدمات پس از فروش پانزده ساله عرضه می نماید.

تاریخ: ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر