صفحه اصلی>مقالات>نکات مهم به منظور خرید دستگاه مبل شوی
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
نکات مهم به منظور خرید دستگاه مبل شوی (تعداد بازدید : 1659)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

نکات مهم به منظور خرید دستگاه مبل شوی

دستگاه مبل شوی از دستگاه های محبوب و پرفروش به منظور نظافت مبلمان و صندلی در مکان های مختلف می باشد. دستگاه مبل شوی قادر است انواع مبلمان و صندلی چرمی، پارچه ای را به راحتی نظافت نماید. سطوح مبلمان و صندلی اغلب دارای لکه ها و گرد و غبار گوناگون و ناخالص می باشند. این آلودگی ها باعث می شود ظاهر مبلمان و صندلی دچار تغییرات شده و باعث ایجاد آلرژی و بیماری برای افراد محیط می شود. بنابراین دستگاه های شستشوی مبلمان و صندلی نیز با قابلیت ها و توانایی های بالای خود قادرند نظافت مکانیزه ای را برای شما به ارمغان بیاورند. به علاوه آنکه این دستگاه ها یا محصولات قادر هستند شکل و بافت مبلمان و صندلی را حفظ نمایند. بایستی توجه داشت که شستشو و نظافت مکانیزه مبلمان بایستی طبق برنامه ریزی و زمانبندی منظم صورت بگیرد.

از مطالب فوق در بالا می توان نتیجه گرفت که استفاده از دستگاه مبل شوی برای نظافت لازم و ضروری می باشد. ذکر این نکته ضروری است که حتماً کیفیت و کارایی دستگاه بسیار مهم می باشد، به خصوص اگر پوشش مبل پارچه ای باشد. بافت مبلمان و صندلی باعث افزایش طول عمر مبلمان و صندلی می شود. اگر دستگاه نامناسب باشد، باعث آسیب به سطوح مبلمان و صندلی می شود.

در ادامه به برخی دستورالعمل ها درباره خرید دستگاه مبل شوی اشاره می شود:

دستگاه مبل شوی

دستگاه مبل شوی با بخار

انتخاب دستگاه به منظور نظافت مبلمان و صندلی ساده است. یکی از این دستگاه ها، دستگاه مبل شویی و صندلی شویی با بخار است. این دستگاه ها قابلیت تولید خروجی بخار با درجه حرارت بالا را دارد. بخار به همراه گرما، عامل مهم در نظافت صنعتی مبلمان و صندلی می باشد. گرما می تواند تا 140 درجه سانتیگراد برسد. همانطور که می دانید بخار باعث شل شدن چرک ها و آلودگی ها سطوح می شود. از عامل های مهم دیگر در نظافت با کیفیت، پاشش مواد شوینده است. در بسیار از دستگاه های مبل شوی با بخار امروزی، مخزنی برای مواد شینده وجود داشته که شما عزیزان می توانید از نوع ماده شوینده ای به غیر از مواد اسیدی استفاده نمایید. در دستگاه های مبل شویی که به صورت صنعتی می باشند می توانید مدت زمان زیادی از دستگاه استفاده نمایید. بویلر این دستگاه ها که کار تبدیل آب به بخار را انجام می دهند، از جنس استیل ضد انفجار می باشند. از موارد مهم دیگر قابلیت جابجایی و حمل و نقل مناسب دستگاه است.

نازل های مخصوصی در دستگاه های شستشوی مبل هستند که قادرند نظافت مبلمان را با کیفیت بالا انجام دهد.

شرکت بازرگانی پیشتاز به عنوان نماینده کمپانی های معتبر، طیف وسیعی از دستگاه ها ارائه می نماید.

مطالب مرتبط
  1. دستگاه شستشوی فرش
  2. دستگاه شستشوی مبل
  3. دستگاه فرش شویی
  4. دستگاه موکت شویی
  5. دستگاه مبل شوی
  6. دیتیلینگ
تاریخ: ۱۳۹۶/۱۰/۱۹
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر