صفحه اصلی>مقالات>نکات مهم در انتخاب دستگاه واترجت
مقالات
تازه ها
دانلود فیلم کارکرد محصولات
مقالات
نکات مهم در انتخاب دستگاه واترجت (تعداد بازدید : 1053)
نویسنده :  شرکت بازرگانی پیشتاز

نکات مهم در انتخاب دستگاه واترجت

هنگام خرید دستگاه شستشوی فشار قوی آب (واترجت) لزوماً قدرت بیش از حد، تنها ملاک انتخاب دستگاه واترجت (کارواش) نمی باشد. زیرا ممکن است انتخاب دستگاهی که بیش از نیاز شما باشد، آسیب جدی برساند. همچنین قدرت کم باعث بهره وری کم شده و نیاز شما را در زمینه نظافت برطرف نمی کند. در ادامه به برخی از نکته های مهم به منظور خرید دستگاه واترجت اشاره می شود:
دستگاه واترجت

  1. اول از همه بایستی یک درک کلی از محیط مورد نظافت و تجهیزاتی که می بایست نظافت شوند، داشته باشید. به عنوان مثال بسیاری از کارخانه ها از دستگاه شستشوی فشار قوی آب ( واترجت ) هم به منظور شستشوی کف محیط خود و هم به منظور شستشوی قطعات و ماشین آلات خود استفاده می نمایند. یا شرکت های وارد کننده خودرو از دستگاه های کارواش صنعتی به منظور نظافت خودروها استفاده می نمایند. حتی اگر قرار باشد از دستگاه واتر جت بری استفاده شخصی استفاده نمایید، بایستی بررسی نمایید که چه دستگاهی مناسب برای شتشوی خودرو، حیاط یا محوطه و ... می باشد.
  2. یکی دیگر از فاکتورها و عواملی که بایستی در نظر بگیرید، نوع دستگاه واترجت می باشد. انواع مختلفی از دستگاه های شستشوی فشار قوی آب وجودند مانند: برقی، برقی-دیزلی، بنزینی و گازوئیلی. اگر محیطی که می خواهید استفاده نمایید دسترسی به برق ممکن است، بهترین انتخاب نوع برقی یا برقی-دیزلی است. اگر می خواهید دستگاه را در جایی استفاده نمایید که دسترسی به برق ممکن نیست، از نوع بنزینی و گازوئیلی می بایست استفاده نمایید.
  3. مورد دیگری که بایستی توجه داشته باشید نوع سرد یا گرم بودن دستگاه شستشوی فشار قوی آب است. در بسیاری از موارد که نیاز به از بین بردن لکه های سخت و چسبنده مانند روغن و گریس دارید بایستی از نوع آب گرم استفاده نمایید، در غیر این صورت ی توانید از نوع آب سرد استفاده نمایید.

از عوامل دیگری که که بسیار در انتخاب دستگاه های کارواش بسیار تأثیر گذار است.، فشار کاری یا عملیاتی که بر حسب بار (bar) اندازه گیری می شود، دبی خروجی آب یا میزان آب خروجی آب که برحسب لیتر بر سایعت یا لیتر بر دقیقه محاسبه می شود و توان کاری دستگاه است. دستگاه های کارواش همچنین دارای مخزنی مخصص مواد شوینده بوده که می توان از آن به منظور نظافت با کیفیت تر استفاده نمود. استفاده از دستگاه فشار قوی اب ( واترجت ) در مصرف آب بسیار صرفه جویی می کند و نتایج فوق العاده ای را برای شما به ارمغان می آورد.

امروزه صنایع گوناگونی از جمله صنایع مس، فولاد، آهن، داروسازی، غذایی، خودروسازی و ... از دستگاه های شستشوی فشار قوی اب به منظور مصارف خود استفاده می نمایند.

تاریخ: ۱۳۹۷/۰۱/۱۹
منبع:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بازرگانی پیشتاز می باشد
طراحی سایت از پارسیان مهر